• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

MHP Muslu’da yapılanmaya gitti…İşte detaylar…

9 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
717 defa okundu.
MHP Muslu’da yapılanmaya gitti…İşte detaylar…

Zonguldak’ın Kilimli ilçesine bağlı Muslu Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) yapılanma ve teşkilat kurma görevi Kilimli MHP İlçe Başkanı Serdar Yaralı tarafından Özkan Hazertürk’e verildi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yaralı; “Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli İlçe Başkanlığınca alınan yönetim kurulu kararı neticesinde,Muslu Belde Teşkilatını , yeniden yapılandırması ve yeni teşkilat kurması için Özkan Hazerturk görevlendirilmiştir. Sevgili Özkan Başkanımıza çıkmış olduğu bu yolda başarılar diler, Milliyetçi Ülkücü Harekete, Şehrimize ve Muslu Beldemize hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan dileriz. Özelikle belirtmek isterim ki; teşkilatlar , teşkilat yapısını bozmadan, alınan kararları birlikte uygulayarak yükselirler, gelişirler ve büyürler. Siyasi yapılarda başarı için değişimler olur, olmalıdır, olacaktır. Bizler bu yola çıkarken her türlü oyuna, fitneye, fesata, hileye karşı dik duracağız diye çıktık ve çok şükür MHP İlçe Teşkilatı olarak da ne etikden ne de tüzükten taviz vermedik, vermeyeceğiz.

Kimse bizi mesnetsiz polemiklere sokmaya çalışmasın, kaldı ki bizler de teşkilat şemasını kimsenin bozmasına müsaade etmeyiz. Biz Vatan aşkıyla yoğrulmuş Türk milliyetçileriyiz. Kitabımız Kur’an, davamız Turan, yolumuz ise Hak yoludur. Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli İlçesinde dimdik ayaktadır ve Allah nasip ettiği sürece de duruşundan,düşüncesinden,davasından taviz vermeyecektir. Değerli halkımıza saygı ile duyurulur.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN