• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 22
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491191

MHP Merkez İlçeden Ülkü Ocağı ziyareti

2 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
307

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy 15 gün arayla yaptıkları parti içi istişare toplantısının ardından Ülkü Ocakları Eğitim, Kültür Vakfı Zonguldak İl Başkanlığı’na yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyarette bulundu.

Burada İl Başkanı Akif Özayvaz, orta öğretim ve üniversite birim teşkilatlarıyla karşılanan Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy ve yönetim kurulu üyeleri Ülkü Ocağında sohbet etti. MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Merkez İlçe Başkanı olmadan önce Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini yürüttüğünü ve yönetim kurulu üyelerinin tamamının ocaktan yetişerek partiye katıldığını belirtti.

Ülkü Ocakları kendisi açısından önemli olduğunu hatırlatan Kıransoy, ellerindeki imkanlar dahilinde Ülkü Ocaklarının yaptıkları seminer, konferans ve eğitim odaklı işlerine katıldıklarını ve bundan sonra da katılmaya devam edeceklerini ifade etti ve Ocak Başkanı Özayvaz’a ağırladıkları içinde teşekkür etti..

Ülkü Ocakları Eğitim, Kültür Vakfı Zonguldak İl Başkanı Akif Özayvaz ise 25 Temmuz 2018’de Ocak Başkanlığı görevini aldıklarını merhum Başbuğ Alparslan Türkeş’in, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin liderliğinde ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un nezdinde görevlerini layıkıyla yapacaklarını belirtti.

Son olarak Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’ın imzalayıp MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy’a gönderdiği “Başbuğ Alparslan Türkeş” isimli eseri Ülkü Ocakları İl Başkanı Akif Özayvaz, MHP Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy’a takdim etti. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN