• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 294
  • Dünkü Görüntülenme: 504
  • Toplam Görüntülenme: 4680745

MHP Çatalağzı Belde Teşkilatından İftar

12 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
817 defa okundu.
MHP Çatalağzı Belde Teşkilatından İftar

MHP ÇATALAĞZI BELDE TEŞKİLATINDAN İFTAR

Milliyetçi Hareket Partisi Çatalağzı Belde Başkanlığınca Belediye Düğün Salonunda Ramazan ayı dolayısıyla iftar yemeği verildi. Düzenlenen iftar yemeğine ilgi büyük oldu.

İftar yemeğinde önce Kuran-ı Kerim okutularak iftara gelenlere kuran ziyafeti dinletildi. İftar yemeğine Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli ilçe Başkanı Serdar Yaralı, Milliyetçi Hareket Partisi Filyos Belde Başkanı Erol Alper, Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli, Kozlu ve Kilimli ilçe yöneticileri Cumayanı mahalle muhtarı İbrahim Cinoğlu , Doğancılar mahalle muhtarı Kadir Ezin, Kuzyaka mahalle muhtarı Selçuk Durmuş ve Körpeoğlu mahalle muhtarı Hüseyin Zühtü Gökcan katıldı.

Dernek ve sendika temsilcilerinin de olduğu iftar yemeğinde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Kilimli ilçe başkanı Serdar Yaralı şunları söyledi. “Bugün Milliyetçi Hareket Partisi Çatalağzı Belde Başkanımız Serdal Acar ve Belde yönetimimizin düzenlediği iftar yemeğine katıldık. Benimde iftar programım olmasına rağmen sizleri yalnız bırakmamak için ve sizlerle beraber olmak için gelmiş bulunmaktayım. Bu programı düzenleyen Çatalağzı Belde teskılatımıza, belde baskanımıza ve katılan siz değerli Çatalağzı halkına çok teşekkür ederim.”

Milliyetçi Hareket Partisi Çatalağzı Belde Başkani Serdal Acar ise konuşmasında; “Kilimli ilçe Başkanım, Filyos Belde Baskanım çok değerli ve kıymetli ilçe ve belde yöneticilerimiz, kadın kollarımız aziz dava arkadaşlarım muhterem mahalle muhtarlarımız dernek ve spor kulübü başkanlarımız sivil toplum örgütlerimizin güzide temsilcileri değerli Çatalağzı hemşehrilerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi Çatalağzı Belde Başkanlığının Ramazan ayı münasebetiyle düzenlemiş olduğu iftar yemeği programımıza hoş geldiniz şeref verdiniz değerli misafirler bugün programımıza davet edip icabet eden herkese çok teşekkür ederim. Cenab-ı Allah bu mübarek ayda dualarınızı kabul ve makbul eylesin. Bugün buraya gelip bizleri yanlız bırakmayan Çatalağzlı hemşehrimize ve bu programın yapılmasında emeği gecen Belde yönetimimden Allah razı olsun sağolun var olun” şeklinde konuştu.

211 212 213 214

654311

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN