• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745985

MAHKUMLARA KONSER MORALİ

30 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
635 defa okundu.
MAHKUMLARA KONSER MORALİ

 
– MAHKUMLARA KONSER MORALİ

Bartın Kapalı Cezaevi’nde yatan mahkumlar düzenlenen konserle stres attı.

Bartın Cumhuriyet Başsavcılığı, Bartın Kapalı Cezaevi’nde yatan mahkumlara yönelik konser düzenlendi. Bartınlı sanatçı Ahsen Ceylan’ın sahne aldığı konseri Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Seyfullah Öselmiş, Bartın Kapalı Ceza İnfaz Kurum Müdürü Mustafa Dolunay gardiyanlar ve cezaevinde yatan mahkumlar izledi.
Sahneye çıktığı andan itibaren mahkumların uzun süre alkışlarla eşlik ettiği sanatçı Ceylan, daha sonra oyun havası ve hareketli şarkılara geçerek mahkumlara neşeli saatler geçirdi. Sahneden inerek oynayan mahkumlarla birlikte göbekte atan Ceylan, taleplerini de geri çevirmeyerek mikrofonu mahkumlara teslim etti.

“KADER MAHKUMLARISINIZ”
Cezaevinde yatan mahkumların kader mahkumu olduğunu belirten Ceylan, Sizlerde kader mahkumlarısınız. Hayırda, şerde insanlar için. Bugün siz buradasınız ben dışarıdayım. Yarında siz dışarıda ben içeride olabilirim. Hayatta her şey mümkün. İnşallah gönlünüze göre olur istekleriniz. Bir an önce özgürlüğünüze kavuşursunuz” dedi.
Konserde kadın mahkumları görmediği için üzgün olduğunu da anlatan Ceylan, “Ben burada hem bayan hem de erkek mahkumların bir arada olacaklarını düşündüm. Daha önce Beycuma cezaevinde konser vermiştik. Bir tarafta bayanlar bir tarafta erkek mahkumlar vardı. Cezaevine gelince çok tuhaf oldum. Onlar için buradayız. Onların eşit olmaları için biz buradayız. Allah burada olanların yardımcısı olsun. Rabbim onların her zaman yar ve yardımcıları olsun. Tez günde sevdiklerine kavuşurlar” diye konuştu.

15 12 13

MAHKUMLARA KONSER MORAL? MAHKUMLARA KONSER MORALİ MAHKUMLARA KONSER MORAL? MAHKUMLARA KONSER MORAL? MAHKUMLARA KONSER MORAL?

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN