• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491199

Limanda faciadan dönüldü!.

25 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
238

Bartın’ın Amasra ilçesinde öğlen saatlerinde gaz teli takılı kalan bir sürat teknesi liman içinde bulunan feribota çarpamamak için direksiyonu kırınca 3 kişi ölümden döndü. Sürat teknesi ise askeri limanın içinde olan misafirhanenin kayalıklarına çarparak durabildi.

Alınan bilgiye göre Amasra limanı içerisinde dolaşan bir sürat teknesi gaz teli takılı kalınca faciadan dönüldü. Teknenin içinde olan 3 kişi canlarını denize atarak kurtardı. Sürat teknesi o hızla karaya çıkarak durabildi. Olay iddiaya göre liman içinde meydana geldi. Gaz teli takılan tekne liman içinde hızını tutturamayınca ilk olarak feribota yöneldi. Daha sonra tekne plajda denize girenlerin üzerine doğru gitmeye başladı. Bu seferde teknenin kaptanı denize girenlere çarpamamak için yönünü askeri limana çevirdi.

Bu esnada 3 kişi tekneden kendini denize bıraktı. Hızını artıran tekne askeri limanının içinde olan misafirhanenin önündeki kayalıklara çarparak durabildi. Meydana gelen kazayla ilgili soruşturma sürüyor. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN