• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 710
  • Dünkü Görüntülenme: 656
  • Toplam Görüntülenme: 4712895

Lerzan Mutlu’nun Aracı Mengen’de Kara Saplanınca, Çaycuma’ya İtfaiyeyle Geldi (Görüntülü)

31 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
970 defa okundu.
Lerzan Mutlu’nun Aracı Mengen’de Kara Saplanınca, Çaycuma’ya İtfaiyeyle Geldi (Görüntülü)

BİRLEŞTİRME YENİ

LERZAN MUTLU’NUN ARACI MENGEN’DE KARA SAPLANINCA, ÇAYCUMA’YA İTFAİYEYLE GELDİ
– ÜNLÜ SANATÇI LERZAN MUTLU ÇAYCUMA’DA KONSER VERDİ

Ünlü sanatçı Lerzan Mutlu’nun, Çaycuma Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl konseri için geldiği aracı Bolu Mengen’de kara saplanınca, devreye itfaiye aracı girdi.

Çaycuma Belediyesi tarafından yeni yıl dolayısıyla düzenlenen konserde şarkılarını sevenlerine seslendirmek için ilçeye gelen ünlü sanatçı Lerzan Mutlu, muhteşem konserle sevenlerinin karşısında çıktı. Yoğun kar yağışı dolayısıyla gündüz saatlerinde İstanbul’dan aracıyla çıkan Mutlu’nun, Bolu’nun Mengen ilçesinde kar ve tipi dolayısıyla aracı yolda kaldı. Aracının yolda kalması dolayısıyla Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ve ekibi ünlü sanatçıyı almak için Mengen’e hareket etti. Uzun bir aradan sonra Çaycuma’ya gelen Mutlu, kendi aracının yerine Çaycuma Belediyesi’nin itfaiye aracından Belediye Başkanı Bülent Kantarcı yardımıyla indirildi. İtfaiye aracından inen sanatçı Lerzan Mutlu’nun Başkan Kantarcı’ya, “Başkan yardım et” demesi de kameralara yansıdı. Ardından otele geçen sanatçı Mutlu ve beraberindekiler daha sonra konser yapılan alana geçti.

HAYRANLARI -9 DERECE SOĞUĞA ALDIRMADI
Çaycuma Belediyesi’nin yapmış olduğu kapalı pazar yerinin konser alanı olarak kullanılmasının ardından ünlü sanatçının hayranları konser yerini doldurdu. Ayrıca Çaycuma’da hava sıcaklığının -9 derecede olduğu gözlendi.

SAHNEYE ISITICI OLARAK MUTFAK TÜPLERİ YERLEŞTİRİLDİ
Çaycuma Belediyesi’nin 2015 yılı nedeniyle kapalı pazar yerinde düzenlediği yeni yık konseri öncesi hazırlıklar ise kameralara yansıdı. Ünlü sanatçı Lerzan Mutlu’nun sahne alacağı yer elektrikli ısıtıcılar ve mutfak tüpleri ile sahnenin olduğu yerde ısıtılmaya çalışıldı. Kısa bir süre sonra sahne alan ünlü sanatçı Lerzan Mutlu sevenlerine ve hayranlarına şarkılar söyledi ve vatandaşlarla eğlendi. Konser sonunda Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, sanatçı Lerzan Mutlu’ya plaket ve hediye takdim etti. Konser yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

AW285226 AW285226 AW285226 AW285226 AW285226 AW285226 AW285226

Anahtar Kelime: , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN