• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 970
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677601

LEMAN SAM ZONGULDAK’TA KONSER VERDİ

23 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
612 defa okundu.
LEMAN SAM ZONGULDAK’TA KONSER VERDİ

caydilbanner

LEMAN SAM ZONGULDAK’TA KONSER VERDİ
– ÜNLÜ SANATÇI: “O KADAR GERÇEK SENDİKA AZALDI Kİ DİĞERLERİ TELMAŞA”

Ünlü sanatçı Leman Sam, Zonguldak’ta Genel Maden İşçileri Sendikası’nda konser verdi.

Ünlü sanatçı Leman Sam, konser vermek üzere Zonguldak’a geldi. Genel Maden İşçileri Sendikası’ndaki konsere Zonguldak Belediye Başkan Vekili Gökhan Demir’in yanı sıra CHP’li bazı yöneticiler ve davetliler katıldı.
Konserde ilk şarkısını söyleyen Leman Sam, “Ben o ağır linçten sonra bu kadar da insan gelmeyecek diye düşünüyordum ama gene varmış benim sevenim. Sivri dillilik biliyorsunuz 9 köyden kovuyorlar. Ben bir teşekkür etmek istiyorum, Maden İşçileri Sendikası’na bize bu salonu tahsis ettikleri için. Sendikalar önemlidir, o kadar gerçek sendika o kadar az kaldı ki diğerleri tel maşa. Tabii biz o dönemleri de gördük” diyerek sendikalara çattı.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in yurt dışında olması sebebiyle konsere Başkanvekili Gökhan Demir’in katıldığını hatırlatan Sam, “Bu bütün her şeyi göze alıp bu günü bizimle birleştiren Sevcan’ı ve organizasyon firmasını kutluyorum. Bu arada belediye başkanımız Kore’deymiş. Güzel vakit geçiriyordur inşallah, bahçeleri gezsin. Siyasilerin daima işleri olduğu için vekili burada” diye konuştu.

UZUNÖMER’E ALKIŞ DESTEĞİ
Sahneye gelen Zonguldak Belediye Başkanvekili Gökhan Demir, ünlü sanatçıya kömürü bulan Uzunmehmet’in heykelini armağan etti. Demir’in elindeki heykeli göstererek “Bunu biliyorsunuz herhalde?” sorusuna ünlü sanatçı “Bilmez miyim canım?” dedi. Bunun üzerine Başkanvekili Gökhan Demir ise “Kim bu diye?” sorusunu devam ettirdi. Sam ise soruya “Uzunömer” cevabını verdi. Salondan alkış desteği alan Leman Sam, bir süre yaşadığı şaşkınlığın ardından cevabını soruyla devam ettirip “Uzunömer değil mi?” dedi. Bunun üzerine Başkanvekili Demir ise “Yok değil, biz onun adını değiştirelim Uzunmehmet. Kömürü bulan insan” dedi.
Bunun üzerine eline mikrofonu alan Leman Sam, “Affedersiniz Ömer kalmış aklımda, çünkü büyükannem anlatmıştı bu hikayeyi bana artık bu kadar olur” diye sözlerini sürdürdü.

“BU AĞAÇLARI BASTON YAPMAK İÇİN KESSELERDİ KEŞKE”
Uzunmehmet Heykeli’nin ardından Zonguldak Belediye Başkanvekili Gökhan Demir, ünlü sanatçı Leman Sam’a Devrek Bastonu hediye etti. Demir, “Sizin gibi genç ve güzel bir bayana baston takdim etmek pek hoş olmayacak ama belediye başkanının vekili olarak buradayım” dedi. Bunun üzerine tekrar mikrofonu alan Leman Sam, “Siz sanıyor musunuz ki ben bunu onun için kullanacağım” deyip elindeki bastonla dans etmeye başladı.
Kısa süren dans gösterisinin ardından Gökhan Demir’i sahneden uğurlayan Leman Sam, “Arkadaşlar, bu ağaçları baston yapmak için kesselerdi keşke” şeklinde sözlerini sürdürdü.
Sam, yaklaşık 1.5 saat süren konserin ardından sendika binasından ayrıldı.

geniebanner2

AW250936 AW250936 AW250936 AW250936 AW250936

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN