• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 90
  • Dünkü Görüntülenme: 6640
  • Toplam Görüntülenme: 4356849

Kütüphane Personelinden Geriye Bu Paylaşım Kaldı

21 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
675 defa okundu.
Kütüphane Personelinden Geriye Bu Paylaşım Kaldı

KÜTÜPHANE MÜDÜRÜNÜN ACI PAYLAŞIMI

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Saltukova Beldesinde ikamet eden ve geçtiğimiz gün Filyos Irmağı’nda suda boğulup hayatını kaybeden 35 yaşındaki Raşit Özat sosyal paylaşım sitesinde ölmeden önce paylaştığı durumu yürekleri burktu.

Devrek ilçesinde Kütüphane’de memur olarak çalışan ve Ramazan Bayramı’nın 2. günü oğlu Berat ve yeğeni ile Saltukova’da Filyos Irmağı’na gelen serinlemek için suya giren ancak olduğu yerde boğulup hayatını kaybeden Raşit Özat ölmeden birkaç gün önce sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta öyle bir şey paylaştı ki.

Özat sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından, “Bu bayramda siz bana ŞEKER olun, bir daha ki bayramda ben size KURBAN olurum” durum paylaştı. Paylaştığını gören arkadaşları Raşit Özat’a yorum yazarak, “Bir dahaki bayrama senet mi imzaladın?” yorumuna karşılık Raşit Özat ise, “Orasını Allah Bilir” dedi.

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nın 2. günü oğluyla birlikte ırmağa gelen Raşit Özat boğularak hayatını kaybetti. Kendisinden geriye sosyal medya hesabındaki yorumu kaldı. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Kütüphane memurunun cenazesi Saltukova Beldesinde gözyaşları içinde Coburlar Aile mezarlığı’na defnedildi.

(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN-ÖZEL HABER)

IRMAK-3 IRMAK-4 IRMAK-5 IRMAK-6

65431

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN