• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1484
  • Dünkü Görüntülenme: 450
  • Toplam Görüntülenme: 4535045

Kozlu’da Kaplama Çalışmaları Devam Ediyor

11 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
621 defa okundu.
Kozlu’da Kaplama Çalışmaları Devam Ediyor

KOZLU’DA KAPLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kozlu Belediyesi tarafından alt yapısı tamamlanan bölgelere kaplama çalışmaları devam ediyor.
Yüzeyi bozuk olan ve altyapısı tamamlanan bölgeler hızla asfaltlanırken, Kozlu’nun hizmet almayan hiçbir mahallesi kalmamasına özen gösteriliyor. Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalara hakkında bilgiler aldı. Tüm mahallelerde yapılan asfalt, kaldırım, çevre düzenlemesi, ışıklandırma, yol genişletme, duvar, doğalgaz, parke yol çalışmalarını yerinde inceleyen Şahin, altyapısı biten bölgelerin hızla kaplandığını kaydetti. Başkan Şahin konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Yüzeyi bozuk olan ve doğalgaz çalışması tamamlanmış yollarımızın asfalt çalışmalarını hızla yapıyoruz. Alt yapısını bitirdiğimiz, doğalgaz, elektrik kurumu ve PTT’nin çalışmalarını tamamlandığı yollarda asfaltlama çalışmalarını hızla tamamlıyoruz. Halkımızın eziyet çekmemesi adına öncelikle altyapısını bitirdiğimiz yerlerin kaplamasını yapıyoruz, tekrar kırma olmasın diye. Bu çalışmalar hızla devam ediyor. Asfalt çalışmalarının ardından kaldırım ve aydınlatma çalışmalarını bitiriyoruz. Programımız kusursuz işliyor. İşlerimizi organize ederek Kozlu’nun tüm mahallelerine hizmet götürmek için yola çıktık. Var gücümüzle bunun için mücadele ediyoruz. Halkımız hem özveri ile çalışmalarımızda bize manevi destek veriyor, hem de memnuniyetlerini ifade ediyorlar. Tüm çaba ve gayretimiz Kozlu için” dedi.

KOZLU BELEDİYESİ TARAFINDAN ALT YAPISI TAMAMLANAN MAHALLELERDE KAPLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. (SERTAÇ ÖZDEMİR/ZONGULDAK-İHA)

KOZLU BELEDİYESİ TARAFINDAN ALT YAPISI TAMAMLANAN MAHALLELERDE KAPLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. 

KOZLU BELEDİYESİ TARAFINDAN ALT YAPISI TAMAMLANAN VE YÜZEYİ BOZUK OLAN YOLLARDA KAPLAMA ÇALIŞMALARINI KOZLU BELEDİYE BAŞKANI ERTAN ŞAHİN YERİNDE İNCELEDİ. (SERTAÇ ÖZDEMİR/ZONGULDAK-İHA)

KOZLU BELEDİYESİ TARAFINDAN ALT YAPISI TAMAMLANAN VE YÜZEYİ BOZUK OLAN YOLLARDA KAPLAMA ÇALIŞMALARINI KOZLU BELEDİYE BAŞKANI ERTAN ŞAHİN YERİNDE İNCELEDİ. 

654311

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN