• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 330
  • Dünkü Görüntülenme: 544
  • Toplam Görüntülenme: 4531379

KOZLU BELEDİYESİ YILBAŞINDAN SONRA YENİ BİNASINDA

26 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
646 defa okundu.
KOZLU BELEDİYESİ YILBAŞINDAN SONRA YENİ BİNASINDA

KOZLU BELEDİYESİ YILBAŞINDAN SONRA YENİ BİNASINDA

Kozlu, yeni belediye binasında son aşamaya gelindi. Kozlu, halkının huzuru ve mutluluğu için çalışmalarına aralıksız devam eden Kozlu Belediyesi’nin yeni belediye binası inşaatında çalışmalarda sona yaklaşıldı.
Kozlu’da yapımı devam eden yeni belediye binası çalışmaları aralıksız olarak devam ederken, Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, yeni belediye binasına yılbaşından sonra geçileceğini kaydetti. İnşaatta incelemelerde bulunan Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Kozlu Belediyesi’nin tüm birimlerini bir çatıda toplayacak olan binada çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu ifade etti. Şahin, “Kozlu’ya değer katan eserleri kente kazandırmak bizlere nasip oldu. Bunlardan biri de Kozlu Belediye Binası. Kozlu’muz yıllar sonra ilk kez yeni bir belediye binasına kavuşmuş oluyor. Belediye binamızın inşaatı tamamlanmak üzere. İlçe olan Kozlu’muza yakışır bir bina oldu. Yılbaşından sonra yeni binamıza geçeceğiz” dedi.
Yeni belediye binası, başkanlık ve meclis salonu katını ana bina ile bağlayan bağlantı köprüsünün, 21 metre uzunluğunda yaya geçiş köprüsü olarak tasarlandığını ve montajının gerçekleştirildiğine de kaydeden Şahin, “Birinci katın boya işlemleri de tamamlanırken elektrik gibi ince işlerin de tamamlanmasıyla yeni belediye binası çok yakında hizmete girecek” dedi.
Şahin, göreve geldikten sonra belediye binasının tamamlanması için gerekli işlemleri başlattıklarını ve 7,5 milyon TL’ye yakın harcama yapılarak belediye binasının eksiklerinin tamamlandığını kaydetti. Yılbaşından sonra hizmete başlayacak olan yeni belediye binası ile İlçe olan Kozlu’ya yakışan modern bir belediye binası hizmet verecek.

KOZLU BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASINDA SONA GELİNDİ (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

KOZLU BELEDİYESİ YENİ HİZMET BİNASINDA SONA GELİNDİ

KOZLU BELEDİYESİ HİZMET BİNASINDA SONA GELİNDİ (ONUR ALTINDAĞ/ZONGULDAK-İHA)

KOZLU BELEDİYESİ HİZMET BİNASINDA SONA GELİNDİ 

YILMAZLAR REKLAM

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN