• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 802
  • Dünkü Görüntülenme: 1028
  • Toplam Görüntülenme: 4046579

Köy muhtarları hizmetlerden memnun kaldı

24 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
424 defa okundu.
Köy muhtarları hizmetlerden memnun kaldı

Zonguldak’ın Kilimli ilçesi Şirinköy muhtarı Ergin Kardaş, Kurtköy muhtarı İsmail Cengiz ve Göbü köyü muhtarı Burhan Oral, “Köylerimize yapılan Hizmetlerden memnunuz” dediler.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Genel Meclisi üyesi Önder Topuz’un “Kilimli köyleri hizmetten memnun değil hizmet istiyor” açıklamasının talihsiz ve zamansız bir açıklama olduğunu belirterek kendisine tepki gösterdiler.

Şirinköy muhtarı Ergin Kardaş yaptığı açıklamada, “Kendisi Köyün yolunu acaba biliyor mu. Köye bir kez bile gelmedi, kendisini hiç görmedik. Gelsin de yollara baksın Hizmeti yerinde görsün. Halı saha en ucuza yapıldı. Aşırı fiyatlar verilmesine rağmen halı saha verilen tekliflerin üçte ikisi fiyatına yaptırdık.ayrıca en kalitelisini yaptırdık. Önder Topuz bir kez bile hali saha yapılırken gelmedi.Bir kez bile telefonla bile aramadı. Kendisini dışlanmış hissediyormuş. Asıl o kendi kendini dışlıyor. Bizim telefonlarımız 24 saat açık. Önder Topuz aradı da biz mi telefonu açmadık. Her yıl köylere hizmet birliği seçimleri oluyor. Seneye de onu seçerdik kendisinden gayret görürsek. Biz kendimiz parke yol talebinde bulunduk. Asfalt istemedik ki tamiratı kolay olduğu ve güzel göründüğü için. önder topuz gereksiz bir açıklamada bulunmuş. Kaymakamımız bizim için çok büyük bir fırsat. Köylere hizmet için elinden geleni yapıyor. Hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyor. Sebahattin Gülay olsun, Necati Akyol olsun sık sık arayarak bizlerden hizmetler hakkında bilgi alıyor ve ayrıca haftada en az iki kez köye geliyorlar. Kendisi hiç gelmiyor” dedi.

Göbü köyü muhtarı Burhan Oral da Önder Topuz’un talihsiz ve zamansız besleme yaptığını belirterek, “Öyle bir hizmet var ki köy şantiye alanı gibi. Önder Topuz son derece talihsiz bir açıklama yapmış. Hizmetlerden memnunuz. Köylerimize yol olsun, kanalizasyon isi olsun su isi olsun çalışmalar devam ediyor. Hizmetler daha da artarak devam edecek. Önder topuz zamansız ve talihsiz bir açıklama yapmış.” şeklinde konuştu.

Kurtköy köyü muhtarı İsmail Cengiz yaptığı açıklamada, “Sayın Önder Topuz’un yaptığı sitemin tam aksine köylerimizde hizmet yağmuru başlamış durumda yapılan hizmetlerden oldukça memnunuz hizmetleri artarak devam edecek kaymakamımıza ve ilgilenen üyelerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN