• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1646
  • Dünkü Görüntülenme: 2784
  • Toplam Görüntülenme: 4451085

Koronavirüs olan kardeşini ziyaret etti, hayatını kaybetti

23 Kasım 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
102 defa okundu.
Koronavirüs olan kardeşini ziyaret etti, hayatını kaybetti

Zonguldak’ta kardeşi 49 yaşındaki İsmail Ulubay’ın COVID-19 tedavisi gördüğünü öğrenip misafirliğe gittiği İstanbul’dan kente geri dönen 69 yaşındaki Bülent Ulubay, koronavirüse yakalanıp hayatını kaybetti.

Eski Zonguldak Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Ulubay, 9 Kasım’da koronavirüse yakalandı. Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine kaldırılan Ulubay, sağlık durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı.

Bülent Ulubay, kardeşinin koronavirüse yakalandığını öğrenince misafir olarak gittiği İstanbul’dan Zonguldak’a geri döndü. Burada kardeşi gibi COVID-19’a yakalanan Ulubay da sağlık durumu kötüleşince yoğun bakıma alındı.

İki kardeş entübe oldu

Bu süreçte ağabey-kardeş entübe edildi. 17 yıl boyunca Terakki Mahallesi’nin muhtarlığını yapan, evli ve 2 çocuk babası Bülent Ulubay dün akşam hayatını kaybetti.

Ontemmuz Mahallesi’nde cenaze namazı kılınan Bülent Ulubay, aile mezarlığında toprağa verildi.

Ziyarete gitti, virüse yakalandı

Terakki Mahallesi’nin muhtarı Ferit Arslantürk, mahallelerine uzun yıllar hizmet eden değerli birini kaybettiklerini belirterek, “İlk olarak kardeşi İsmail Ulubay koronavirüse yakalandı. O tedavi olduğu sırada Bülent ağabey hastalığı duyunca Zonguldak’a geldi. O da koronavirüse yakalanınca ağabey ve kardeş aynı hastanede yoğun bakım ünitesine alındı. Maalesef Bülent ağabeyimizi kaybettik. Mahallemize önemli hizmetler eden önemli bir insandı. Ailesine sabırlar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN