• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 86
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745985

Kömürspor’dan Akdemir’e nezaket ziyareti…

14 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
689 defa okundu.
Kömürspor’dan Akdemir’e nezaket ziyareti…

Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner ve yönetim kurulu üyeleri yeni lig başlamadan önce Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir tarafından Belediye Başkanlığı makamında karşılanan Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Akdemir’e çiçek sundu.

Gerçekleştirdikleri ziyaret dolayısıyla gazetecilere açıklama yapan Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner, lig başlamadan önce bu sene iyi birlik ve beraberlikle takımı en iyi yerlere getirmek için Belediye Başkanı Akdemir’e nezaket ziyareti yaptıklarını ziyaret çerçevesinde görüş alışverişinde bulunacaklarını belirtti. Başkan Caner; “Yaptığımız kongreden sonra yeni yönetim kurulu arkadaşlarımızla Belediye Başkanımıza nezaket ziyareti yapmaya geldik. Karşılıklı olarak görüş alışverişinde bulunacağız. İnşallah bu sene daha iyi birlik ve beraberlikle daha iyi bir kent olarak bir araya geldiğimiz takdirde birbirimizi en iyi şekilde sevdiğimiz takdirde bir şeyler yapmaya çalışacağız. Takımımızı yeni yerlere çıkartmak için ele ele vereceğiz. Bugün buraya Belediye Başkanımızı ziyarete geldik. İnşallah Zonguldak’a ve Zonguldakspor’a başarılı bir sezon olur. Bunun için hep beraber el ele vereceğiz” dedi.

“BU YIL ZONGULDAKSPOR EN İYİ YERE ÇIKACAKTIR”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise Zonguldak Kömürspor Başkanı Caner ve yönetimine kendilerine yaptıkları nezaket ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, bu yıl da ellerinden geldikleri kadar takıma yardımcı olacaklarını ayrıca Zonguldak’ın kültürel ve sportif faaliyet çerçevesinde ilin tamamında lisanslı futbolcu olduğunu, şehir esnafının, işadamlarının, tüccarların ve halkın Zonguldakspor’a katkı vermesini temennisinde bulunarak sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizleri ziyaret ettikleri için öncelikle teşekkür ederiz. Çünkü Zonguldakspor Zonguldak’ta önemli bir kurumlardan bir tanesidir. Çünkü geçmişe baktığımızda önemli bir yerde yer almış, Türkiye’ye örnek olmuş bir spor camiasıdır. Bildiğim kadarıyla lisanslı sporcu illerimizden en çok olanı da bu takımdır. Bu nedenle bu ilgi spora karşı ilginin daha çok olmasıdır. Ben özellikle Başkan ve yönetimini kutluyorum. Bu kadar olumsuzluklar içerisinde Zonguldakspor’u amatör ligden bir üst seviyeye taşıyarak bir noktaya getirdiler. Hakettiğimiz yerdemiyiz hayır değiliz. Geçmişte çok başarılı olmuş ve birinci lige kadar gelmiş bir takım. Halkımızda bunu yakalamak ve sporu yaşamak istiyor. Bizlerde elimizden ne kadar geldiğince yönetime katkı vermeye hazırız. Şehir esnafımızın, işadamlarımızın, tüccarlarımızın ve halkımızın elinden ne gelirse Zonguldakspor’a esirgememesini temenni ediyorum. Zaten esirgemeyeceklerini gönülden inanıyorum. Hedefimiz bu kadar olanaksızlar içerisinde bir üst seviyeye çıkabilmek, spor da yenmek de var, yenilmek de var. Bu sene bu adımları daha kuvvetli atarak, daha iyi kararlar alarak, futbolcu arkadaşlarımızı daha iyi motive edebilmek ve antrenörden tutun en alt seviyede olan her kesimi motive ettikten sonra Zonguldakspor’u hak ettiği yere çıkarmaktır. Dileğim Zonguldakspor çıkacaktır, çıkması gerekir. Ben Başkan ve yönetim kurulu arkadaşları kutluyorum, çaba sarf ediyorlar, bu güçle Zonguldakspor hak ettiği yeri bulur. Şehrimizin kültürel ve sportif faaliyetini daha yukarlara taşımakta önem arz eder, yerini bulur diyorum. Bu duygularla arkadaşlarımız tebrik ediyorum.” (Haber: Anıl TAŞKIRAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN