• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 312
  • Dünkü Görüntülenme: 558
  • Toplam Görüntülenme: 4464775

Kömür deposunda hortumlu gasp

2 Haziran 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
457 defa okundu.
Kömür deposunda hortumlu gasp

 
– KÖMÜR DEPOSUNDA HORTUMLU GASP
– OLAYLA İLGİLİ İKİ KİŞİ TUTUKLANDI

Zonguldak’ta, Kasım Ö., başka birine sattığı uyuşturucu maddenin ücretini Ersin T’den istedi. Parayı ödemek istemeyen Ersin T., Kasım Ö. ve iki arkadaşı tarafından kömür deposunda hortumla direğe bağlandıktan sonra dövüldü. Adliyeye çıkarılan zanlılardan ikisi tutuklandı diğeri denetimli serbestlik hükümleri uygulanmak üzere serbest bırakıldı.

İddiaya göre, olay Zonguldak merkezde yaşandı. Kasım Ö., başkasına sattığı uyuşturucu maddenin ücretini aracına aldığı Ersin T.’den istedi. Ersin T. de parayı ödemek istemeyince Kasım Ö., Hüsnü A. ve Tunç B. isimli arkadaşlarını alarak Mithatpaşa mahallesi üzerindeki kömür deposuna gitti. Burada Ersin T.’nin parasını ve cep telefonunu gasp eden zanlılar, direğe bağladıkları Ersin T.’yi hortumla dövdü. Zanlılardan kurtulan Ersin T., polis merkezine giderek yaşadıklarını anlattı. Ersin T., Tunç B., Kasım Ö. ve Hüsnü A.’dan şikayetçi oldu. Bunun üzerine ekipler de üç arkadaşı kısa sürede gözaltına aldı. Zonguldak Adliyesine getirilen üç arkadaş; nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.
Kasım Ö. ve Hüsnü A., darp ve gasp suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Tunç B. ise denetimli serbestlik uygulanmak üzere serbest bırakıldı.

İHA

 

 

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN