• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491199

Kızı isteyen aile “Red” cevabı aldı, ortalık karıştı!.

15 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
239

Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Bakırcılar Köyü’nden kız istemeye giden aile “Red” cevabı alınca ortalığı savaş alanına çevirdi.

Devrek’in Çorak Köyünde ikamet eden 32 yaşında ve evli olan İ. G., bir yıl önce Devrek’te Uğur Işılak konserinde Bakırcılar Köyünden gurbetçi S. C. (19) ile tanıştı. İkili bu tanışmayı sosyal paylaşım sitesinde de sürdürdü. Ailesiyle birlikte izne gelen S.C.’ini istemek için damat adayı İ. G., babası R.G. ve amcası A.G. kızın Bakırcılar Köyündeki evine gitti.

Kızın babası M. C. bu durumu hazmedemeyerek karşı tarafın getirdiği buketi pencereden dışarıya attı. Bunu gören damat adayının amcası A. G. de kızın babasını darp etmeye başlayınca olay büyüdü ve ortalık savaş alanına döndü. Damat adayının amcası A. G. kız evinin camlarını silahla kırdıktan sonra olay yerinden geldiği araçla hızla uzaklaştı. Olay yerinde kalan damat adayı ile babası kavgaya hala devam ederken bu kez de kızın amcası A. C. olaya karıştı. Olayda Damat adayı İ. G., babası R. G. ile A. C. yaralandı.

Olay üzerine köye çok sayıda jandarma ekibi ile ambulans sevk edildi. Yaralılardan İ.G. ile R. G. Çaycuma Devlet Hastanesine sevk edilirken A. C.’de Devrek Devlet Hastanesine kaldırıldı. A. C.’in vücudunda ve kafasında kırıklar olduğu kaydedildi.

Olayla ilgili olarak çok yönlü soruşturma başlatıldı. (Kaynak: Devrek Bölge Haber)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN