• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 840
  • Dünkü Görüntülenme: 742
  • Toplam Görüntülenme: 4472327

KIZ ARKADAŞIYLA TATİL PLANI 30 BİN LİRASINDAN ETTİ

9 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
510 defa okundu.
KIZ ARKADAŞIYLA TATİL PLANI 30 BİN LİRASINDAN ETTİ

13

KIZ ARKADAŞIYLA TATİL PLANI 30 BİN LİRASINDAN ETTİ
– BAVULUNU ALMAK ÜZERE EVE GİDECEĞİNİ SÖYLEYEN KIZ ARKADAŞI 30 BİN TL’SİNİ ALDI ANCAK GERİ DÖNMEDİ
– JANDARMAYA GİDEN TALİHSİZ GENÇ, VERDİĞİ İFADESİNDE DOLANDIRILDIĞINI SÖYLEDİ

– Zonguldak’ta M.S. isimli genç, tatile gitmek için kız arkadaşı S.Ö. ile buluştu. Evine gidip bavulunu alacağını söyleyen S.Ö. ise erkek arkadaşından üzerindeki parayı istedi. Üzerindeki 30 bin lirayı veren talihsiz genç, kız arkadaşı bir daha geri dönmeyince jandarmanın yolunu tuttu.
Edinilen bilgiye göre olay, Zonguldak’ın Devrek ilçesine bağlı Çaydeğirmeni beldesinde meydana geldi. Sabah saatlerinde jandarma karakoluna giden M.S., dolandırıldığını söyleyerek şikayetçi oldu. M.S., jandarmaya verdiği ifadesinde S.Ö. isimli kız arkadaşı ile tatile gitmek amacıyla buluştukları Devrek ilçesinden Çaydeğirmeni beldesine geldiklerini söyledi.
İddialara göre S.Ö., bavulunu almak üzere evine gideceğini söyleyerek M.S.’nin üzerindeki parayı kendisine vermesini istedi. Bunun üzerine M.S. de kendi isteği ile üzerinde bulunan 30 bin TL’yi kız arkadaşı S.Ö.’ye verdi.
Ardından M.S.’nin yanından ayrılan S.Ö. ise bir daha geri dönmedi. M.S., ifadesinde kız arkadaşı geri gelmeyince dolandırıldığını anladığını söyledi. Cumhuriyet savcısının talimatı üzerine jandarma kimlik tespiti yaptı. S.Ö. ise jandarma tarafından aranıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN