• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 668
  • Dünkü Görüntülenme: 860
  • Toplam Görüntülenme: 4244865

Kılıçdaroğlu’nun mitinginden ilginç fotoğraf!

24 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
563 defa okundu.
Kılıçdaroğlu’nun mitinginden ilginç fotoğraf!
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Bursa mitinge katılan bir annenin elinde CHP bayrağı varken, yanındaki çocuğunun şapkasının ise AK Parti şapkası olması dikkatleri çekti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’da bir süredir devam eden işçi eylemleriyle alakalı, “O işçi kardeşlerimizin gösterdiği mücadeleyi destekliyoruz. Barış içinde üretime tekrar başladılar. Onları yürekten kutluyorum” dedi.

Bursa’da Gökdere Meydanı’ndaki CHP mitinginde konuşan Kılıçdaroğlu, Bursalılardan 7 Haziran tarihinde yapılacak genel seçimler için oy istedi. CHP’nin Atatürk’ün partisi olduğunu dile getiren Kılıçdaroğlu, Bursa’da bir süredir devam eden işçi eylemlerini de değerlendirdi. Eylem yapan işçileri kutlayan Kılıçdaroğlu, “Bursa’da bir süredir eylem vardı. Biz emekten ve alın terinden yanayız. O işçi kardeşlerimizin gösterdiği mücadeleyi destekliyoruz. Barış içinde üretime tekrar başladılar. Onları yürekten kutluyorum” dedi.

Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun Bursa mitinge katılan bir annenin elinde CHP bayrağı varken, yanındaki çocuğunun şapkasının ise AK Parti şapkası olması dikkatleri çekti.

12 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN