• Dolar Alış / Satış: 5.91 / 5.921
  • Euro Alış / Satış: 6.517 / 6.529
  • Bugün Görüntülenme: 42
  • Dünkü Görüntülenme: 362
  • Toplam Görüntülenme: 3490941

Kıbrıs gazisi akciğer kanserine yenildi

27 Mayıs 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
219

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde ikamet eden ve Kıbrıs Gazisi olan 65 yaşındaki Asef Üstünkol akciğer kanserine yakalanması sonucu evinde hayatını kaybetti.

İlçenin Veliköyü Saraçlar Mahallesinde ikamet eden ve Kıbrıs Gazisi olan 65 yaşındaki Asef Üstünkol, yakalandığı akciğer kanseri sonucunda  Ankara Haccettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde bir ay tedavi oldu. Tedavisinin ardından geri kalan tedaviyi evde tamamlayan Üstünkol bu sabaha karşı evinde hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Kıbrıs Gazisi için askeri tören düzenlendi. Düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İl Jandarma Komutanı Gökhan İnan, Bartın Merkez Komutanı Deniz Albay Bülent Özgen, Bartın Askerlik Şube Başkanı Yarbay Hüseyin Özgür Yavuz, Aile ve Sosyal Çalışma Bakanlığı Zonguldak İl Müdürü Kemal Gümrükçü, CHP İlçe Başkanı Şeref Köktürk, Emekliler Cemiyeti Çaycuma Şube Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri, askeri erkan ve vatandaşlar katıldı.

Kıbrıs Gazisi Üstünkol öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra toprağa verildi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN