• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 214
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411625

KGD Uygulamalı Medya Teknolojileri Eğitimi Verecek

2 Temmuz 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
440 defa okundu.
KGD Uygulamalı Medya Teknolojileri Eğitimi Verecek

KGD, UYGULAMALI MEDYA TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ VERECEK

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD), İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF) ile birlikte Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi verecek. Bilgisayar ortamında on-line gerçekleştirilecek eğitime katılmak isteyenlerin Karaelmas Gazeteciler Derneği’ne taleplerini iletmeleri yeterli olacak.

İletişim ve Medya Federasyonu (TİMEF)’nun gerçekleştirmekte olduğu ‘Anadolu’dan Avrupa’ya Medya Açılımı’ projesi kapsamında yerel medya için ‘Uygulamalı Medya Teknolojileri Eğitimi’ düzenlendi.
Belçika’dan Türkiye’ye gelecek uzmanlar tarafından verilecek eğitim günlük 45 dakika olarak planlanmış olup 6-12 Temmuz tarihlerinde toplam 7 gün sürecek. Söz konusu eğitim, başta TİMEF üyesi derneklerin gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitesi mensubu üye çalışanları başta olmak üzere tüm medya çalışanlarına açık olacak.
Uygulamalı Medya Teknolojileri eğitimi bilgisayar ortamında on-line gerçekleştirilecek. İki grup halinde verilecek eğitimi ilk grup 11.00-11.45, ikinci grup 12.00-12.45 saatleri arasında alacaklar.

13 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN