• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 254
  • Dünkü Görüntülenme: 556
  • Toplam Görüntülenme: 4714635

KGD 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

11 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
501 defa okundu.
KGD 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı

BİRLEŞTİRME YENİ

KGD 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Karaelmas Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Sav, “Gazeteciliğin en büyük sorunu itibarsızlaşma’dır” diyerek sorunlara dikkat çekti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Karaelmas Gazeteciler Derneği’nde yapılan etkinlikle kutlandı. Her yıl geleneksel olarak yapılan kutlama programına çok sayıda gazeteci katıldı. Zonguldak’ta görev yapan ulusal ve yerel gazetelerde çalışan basın emekçileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Belediye Kültür Merkezinde bulunan dernek binasında bir araya geldiler.
KGD Başkanı Osman Sav ve yönetim kurulu üyelerinin düzenlediği etkinlikte buluşan Gazeteciler, 10 Ocak çalışan gazeteciler günü anısına pasta kestiler ve birlik beraberlik mesajı verdiler.
KGD Başkanı Osman Sav tüm gazeteciler gününü kutlayarak gazetecilerin sorunlarının çözümü noktasında herkesi göreve davet etti. Başkan Sav, “Gazeteciliğin en büyük sorunu itibarsızlaşma. Bu Türkiye genelinde ve yerelde yaşanan en büyük sorunlardan biridir. Gazeteciliğin yapılmasını zorlaştırdığı gibi meslektaşlarımızı da zor duruma sokan itibarsızlaştırılmasının ortadan kalkması için elimizden geleni yapıyoruz. Gazeteci arkadaşların çalışma koşulları da sorunların başında geliyor. Hem ücretler hem de sosyal haklar konusunda gazeteciler mağdur edilmektedir. Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak kurulduğumuz günden beri bunların mücadelesini yapmaktayız. Umarım bundan sonra ki 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde bu ve benzeri sorunlarımız çözülür” dedi.
Etkinlik toplu halde pasta kesilip sohbetler edilerek devam etti.

AW294978 AW294978

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN