• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Kendi sahamızda oynamaya az kaldı!.

28 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
743 defa okundu.
Kendi sahamızda oynamaya az kaldı!.

Karadeniz bölgesinin en büyü olacak olan su sporları tesisinin yapım işinin ihaleye çıktığını belirten AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Spor yatırımlarının sürdüğünü söyledi.

Şehir Stadının tribün inşaatı son aşamaya geldiğini ve seyirci koltuklarının yerleştirildiğini dile getiren Zeki Tosun,  Eylül ayı içerisinde kendi sahamızda oynayacağımız ligin ikinci maçında taraftarların yeni yapılan tribünlerde yerini alacağını dile getirdi.

Zeki Tosun açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Gençlik ve Spor Bakanlığımız şehir stadının yapımı için ayırdığı 45 milyon lira ödeneğe 15 milyon liralık ek ödenek daha çıkarmıştır. Eylül ayı içinde 8 bin seyirci kapasiteli ikinci etap tribün inşaatı ihale yapılarak çalışmalara hemen başlanacak ve 2018 yılı sonlarında tamamlanarak hizmete açılacaktır. Üçüncü etap olan 6 bin kişilik tribün inşaatı ihalesi de 2018 yılı Eylül ayında gerçekleştirilecek ve 17 bin seyirci kapasiteli şehir stadımızın kapalı tribünlerinin tamamı 2019 yılında tamamlanmış olacak ve ilimizin güzide takımı olan Zonguldakspor’umuz ve taraftarımız modern tamamı kapalı tribünlerden oluşan butik stadına kavuşmuş olacaktır.” (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN