• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 94
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745993

KDZ. EREĞLİ TSO 5 YILDIZLI ODA ÜNVANI ALDI

30 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
428 defa okundu.
KDZ. EREĞLİ TSO 5 YILDIZLI ODA ÜNVANI ALDI

OLKACBANNER

BİRLEŞTİRME YENİ

KDZ. EREĞLİ TSO 5 YILDIZLI ODA ÜNVANI ALDI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) akreditasyon sürecini tamamlayarak 5 yıldızlı oda ünvanını aldı.

Kdz.Ereğli TSO’da uzun süredir çalışmaları devam eden Akreditasyon süreci tamamlandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) Akreditasyon sürecini başarı ile tamamlayan Ticaret ve Sanayi Odaları’na Ankara’da düzenlenen törenle belgeleri verildi. Törene Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklı oğlu katılırken Ereğli TSO’yu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker, Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın, Meclis Başkan Yardımcıları Sibel Demirçin ve Mehmet Remzi Alim, Meclis Katibi Aynur Coşkun, Genel Sekreter Gündüz Acar, oda personelleri Ercan Soylu ile Kubilay Arslangörür temsil etti.
TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu törende yaptığı konuşmada akredite olarak ‘5 yıldızlı’ ünvanı alan oda borsa sayısının 191’e ulaştığını, 41 oda ve borsanın da yolda olduğunu açıkladı. Hisarcıklıoğlu hedeflerinin 365 oda ve borsanın tamamının akreditasyon belgelerini almalarını hedeflediklerini söyledi.
Geçtiğimiz yıl çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10. Dönem 39 oda veborsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 1, 2, 5 ve 7. Dönemden 54 oda veborsa TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN