• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 130
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684333

KAZANCI, KOZLU’DA DESTEK İSTEDİ

7 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
493 defa okundu.
KAZANCI, KOZLU’DA DESTEK İSTEDİ

KAZANCI, KOZLU’DA DESTEK İSTEDİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Aytekin Kazancı, Kozlu İlçesinde mahallelerde, çarşıda, sanayide kapı kapı, dolaşarak destek istedi.
1 Kasım’da yapılacak olan seçimleri değerlendiren milletvekili adayı Kazancı “Sahada gördüğüm kadarıyla beyannamenin çok güzel olumlu yansımaları var. Beklentileri büyük oranda karşıladığını düşünüyorum. Vatandaşımız belirsizlik istemiyor. Vatandaşlar, belirsizlik ortamının ülkenin ekonomik, siyasi yapısına zarar verdiğinin ciddi anlamda farkında. 1 Kasım tarihinin, tek başına iktidara yeniden gelişimizin tarihi olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.
AK Parti’nin seçim beyannamesinde de olduğu gibi seçilme yaşının 18’e inmesi, gençlere sınırsız, ücretsiz internet imkanı, kendi işini kuracak gençlere, proje getirmesi karşılığında 50 bin lira karşılık destek vaatleri, emekli maaşına yeni zam yapılacağını, asgari ücretin 1300 TL’ye çıkarılacağını da söyledi.
Kazancı, çalışan emekliden kesilen sosyal güvenlik priminin tamamıyla ortadan kaldıracaklarını, istene TOKİ’den emekli ve asgari ücretlileri konut sahibi yapılacağını, herhangi bir emeklimiz 250 TL ile ev sahibi olabileceğini anlattı.
Aytekin Kazancı, “Türkiye’deki partilerin neredeyse tamamına yakını karşımızda. Bizim sadece halk yanımızda olsun. Kim karşımızda olursa olsun biz Allah’ın izniyle bu sorunların üstesinden geleceğiz. 1 Kasım’ da yapılacak seçimlerin, hem bizim için hem de ülkemiz için çok önemlidir. İşin ciddiyetinin farkında olduğumuz için gece gündüz demeden teşkilatlarımızla birlikte ev ev, kapı kapı dolaşarak, vatandaşlarımızı bilgilendiremeye çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

171

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN