• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 30
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491199

Kayserispor’a Baki Ersoy yetti!. Ya Zonguldakspor?

15 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
487

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy Süper Lig’de mücadele edecek olan Kayserispor için seferber oldu. Ersoy, Kayserispor’un ev sahipliğinde oynanacak olan müsabakalara katılacak taraftarların maçlara rahat gitmesi için  ilçe genelindeki belediye başkanlarına çağrıda bulunarak araç temin edilmesi konusunda toplu taşıma aracı talebini iletti.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, sosyal medya hesabından Süper Ligde olan Kayserispor için çağrıda bulundu. Öte yandan Zonguldak milletvekilleri ise Zonguldaksporu görmezden gelirken tüm maçlara katılmaması ise taraftar tarafından tepkilere yol açtı.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy bundan önce de yaptığı bir paylaşımında Kayserispor’a destek için milletvekili maaşının belirli kısmını takıma hibe etmişti. Diğer taraftan Zonguldak Milletvekilleri ise Zonguldakspor’a bu zamana kadar hiçbir yatırımda bulunmadı.

Milletvekili Ersoy sosyal paylaşım sitesi Facebook hesabından Kayserispor ile alakalı yaptığı paylaşım ise şu şekilde; “Kayserisporumuzun ev sahipliğinde gerçekleşecek olan maçlara, Kayserili hemşehrilerimizin ve taraftarlarımızın daha rahat katılabilmesi için İlçe Belediye Başkanlarımız ile görüşüp belediyelerimizden toplu taşıma desteği alarak Sevdamız Kayserispor’a desteğimizi sürdüreceğiz. Sevdamız Kayseri. Sevdamız Kayserispor.” (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN