• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 132
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684335

KAYMAKAM SERKAN KEÇELİ’DEN TARIMSAL ALANLARA ZİYARET

22 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
547 defa okundu.
KAYMAKAM SERKAN KEÇELİ’DEN TARIMSAL ALANLARA ZİYARET

KAYMAKAM SERKAN KEÇELİ’DEN TARIMSAL ALANLARA ZİYARET

– Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli, Çaycuma İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun Ulutaş ile birlikte Çaycuma ilçesindeki bazı tarımsal işletmelerde incelemelerde bulundu.
Geriş Köyü çiftçilerinden Orhan Karabaş’a ait 4,5 dekar deveci armut bahçesi, 8 adet sera ve karpuz tarlasını ziyaret eden Kaymakam Keçeli, buradaki incelemelerinin ardından Dereköseler Köyü Çiftçilerinden Ali Bahri Çayır’a ait elma ve armut bahçelerini ve aynı zamanda arıcılık faaliyetlerini yerinde inceledi.
İncelemelerden memnuniyetini dile getiren Keçeli üretimin önemine değinerek, “Çalışkan üreticilerimiz her zaman kazanacaktır. Bunun içinde bilinçli ve teknik tarım metotlarının uygulanmasını önemli. İlçemizde meyvecilik ve sera sebzeciliğinin kazançlı bir uğraş olduğunu, özellikle bodur ve yarı bodur armut üretiminin ilçemiz için önemli olduğunu, ortam ve iklimin avantajlarının bulunduğunu, devletin her zaman üreticilerin yanında olduğunu belirtmek istiyorum. Devlet olarak desteklerimiz her zaman devam edecektir” dedi.
Geriş Köyü çiftçilerinden Orhan Karabaş ise, “Yetiştirdiğim ürünleri manav ve pazarcılara toptan, semt pazarlarında ise perakende olarak pazarlıyorum” diye konuştu.
İşletme sahipleri ve yetkililer tarafından Kaymakam Serkan Keçeli’ye işletmeler hakkında bilgiler sunuldu.

15 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN