• Dolar Alış / Satış: 5.888 / 5.899
  • Euro Alış / Satış: 6.489 / 6.501
  • Bugün Görüntülenme: 36
  • Dünkü Görüntülenme: 270
  • Toplam Görüntülenme: 3491205

Kaymakam Coşgun’dan Başkan Kantarcı’ya ziyaret

16 Eylül 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
52

Çaycuma Kaymakamlığına yeni atanan Muharrem Coşgun Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu

Çaycuma Kaymakamlığına yeni atanan Muharrem Coşgun Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı’yı ziyaret etti. Bazı daire amirleri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Coşgun’u bir süre makamında ağırlayan Kantarcı, daha sonra Belediye Meclisi salonuna geçerek Çaycuma Belediyesi ve yapılan çalışmalar hakkında bir brifing verdi. Brifingden önce kısa bir konuşma yapan Başkan Kantarcı, toplantı yapılan salonu tanıttıktan sonra, salonda bulunanlara hitaben, “Sayın Kaymakamımızın belediyemizi ziyaretini değerlendirerek hem sizlerle buluşmasını, tanışmasını sağlamak hem de çalışmalarımız hakkında kısa bir bilgi vermek istedik. O yüzden buradayız. Ben Sayın Kaymakamımıza tekrar hoş geldiniz diyor, başarılar diliyorum” dedi.

ÇAYCUMA’MIZI OLDUĞU YERDEN BİR ADIM DAHA ÖNE ÇIKARACAĞIZ

Yaptığı kısa cevabi konuşmasına, “Zahmet etmişsiniz” diyerek başlayan Kaymakam Coşgun, “Böyle bir toplantıyı tertip etmenizden dolayı esas ben teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra, hep birlikte, ülkemize, Çaycuma’mıza güzel hizmetler yapacağız. İnşallah Çaycuma’mızı olduğu yerden bir adım daha öne çıkaracağız. Bu vesileyle sizlerle birlikte olmaktan da çok mutlu oldum. Sizlere tekrar teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Kantarcı daha sonra belediyenin başta ve ekipman durumu, tamamlanan çalışmalar, devam eden işler ve gelecekte yapımı düşünülen projeler hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

ZİYARETİN ANISINA BİR PLAKET SUNDU

Başkan Kantarcı, kimi projelerin hayata geçirilmesi için işbirliği yapma konusunda tam bir mutabakata varılan bilgilendirme toplantısı sonunda, yeni kaymakama, günün anısına bir plaket sundu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN