• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 4326
  • Dünkü Görüntülenme: 608
  • Toplam Görüntülenme: 4329325

KAYMAK, KDZ.EREĞLİ TSO’YU ZİYARET ETTİ

1 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
349 defa okundu.
KAYMAK, KDZ.EREĞLİ TSO’YU ZİYARET ETTİ

KAYMAK, KDZ.EREĞLİ TSO’YU ZİYARET ETTİ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, seçim çalışmaları kapsamında partisinin Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve partililerle Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TSO) ziyaret etti.
AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, ilçede sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Kdz. Ereğli TSO’yu ziyaret etti. Kaymak’a ziyareti sırasında İlçe Başkanı Fatih Çakır, il genel ve belediye meclis üyeleri ile kalabalık bir partili eşlik etti.

TETİKER; “ÜLKEMİZ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”
Kdz. Ereğli TSO Başkanı Taşar Tetiker ziyaret sırasında gazetecilere yaptığı açıklamada bütün siyasi partilerin adaylarına başarılar diledi. Tetiker konuşmasında “1 Kasım için yeniden bir start verildi. Siyasetten bizim beklentilerimiz daha önce neyse şuanda da o. Ereğli’nin sorunlarını, problemlerini defalarca kendilerine ilettik. Ben hepsinin heyecanını şimdiden takdirle karşılıyorum. Bütün siyasi parti milletvekili adaylarımızın Allah yar ve yardımcısı olsun diliyorum. Kolay bir şey değil, bu süreç zor bir süreç. İnşallah ülkemiz ve Ereğlimiz için hayırlara vesile olur. Her şey çalışmaktan geçer. Hep beraber gönül birliği, el birliği içerisinde ne gerekiyorsa geleceğimizin teminatını hazırlamaya çalışacağız” dedi.

KAYMAK; “AK PARTİ BU ÜLKENİN ÇİMENTOSU”
Milletvekili Adayı Kaymak ise 7 Haziran seçimleri ve sonrasında oluşan tablonun AK Parti’nin bu ülkenin çimentosu olduğunu bir kez daha gösterdiğini söyledi. Kaymak konuşmasında şu sözlere yer verdi;
“Hepimizin amacı öncelikle bölgemizin ve ülkemizin geleceği için emin ve sağlam adımlar atabilmek. Malumunuz Türkiye 7 Haziran’da bir genel seçim yaşadı. Genel seçim neticesinde vatandaşlarımızın teveccühü yine AK Parti’nin üzerinde oldu. Ancak tek başımıza iktidar olabilecek çoğunluğu sağlayamadık. Bunun neticesinde de ülkemiz gerçekten çok zor bir sürece girdi. Son yaşadığımız 4 aylık süreçte gerek terör olaylarının artması gerekse ekonomideki sıkıntılarımız hepimizi üzdü. Tabi bundan en fazla etkilenen de Sayın Başkanım içinde yaşadığı için çok daha iyi biliyor, kendisinin de bizzat yaşadığı olaylar; ekonomik sıkıntılar işadamlarımızı fevkalade üzdü ve rahatsız etti. Ancak AK Parti’nin bu ülkenin çimentosu olduğu bir kez daha görülmüş oldu. AK Partisiz Türkiye’de bir sağlam iradenin kurulamayacağı bir kez daha müşahede edilmiş oldu. Ama biz arzu ederdik ki bu acı olaylar keşke yaşanmamış olsaydı. Bundan en fazla üzüntü duyan AK Parti ailesi olarak bizleriz. Sayın Başbakanımız ve Genel Başkanımız bütün bunlara rağmen elimizi değil, başımızı taşın altına koyalım diyerek Türkiye’yi otoritesiz bırakmamak adına koalisyon görüşmelerine başladı. Muhakkak suretle bir koalisyonun kurulması gerekliliğine diğer muhalefet partileri gibi biz de işaret ettik ama bütün vatandaşlarımızın da gözlemlediği üzere bu samimiyeti biz devam ettirmemize rağmen koalisyon görüşmelerinden çıkan netice itibariyle muhalefet partilerimizin bu konuda samimi olmadıklarını üzülerek gördük. Tabi bundan en büyük zararı ülkemiz gördü. Sanki bir yerlerden düğmeye basılmış gibi Türkiye’de oluşan bu otorite boşluğunda terör birden bire tırmanmaya başladı. Kaos ortamı isteyen, bu ortamdan beslenmeye gayret eden ve bunu 13 yıldır yapamayan şer güçler Türkiye’deki bu otorite boşluğunda harekete geçmeye kalkıştı. Ancak netice itibariyle de koalisyon görüşmelerinden bir sonuç çıkmayınca Anayasal bir gereklilik olarak Sayın Cumhurbaşkanımız ülkemizi erken seçime götürdü ve bir seçim hükümeti kuruldu. Seçim hükümetinde dahi partimiz her türlü sorumluluğu üzerine alarak mevcut olumsuz gidişatla fevkalade bir mücadele başlattı. Ben inanıyorum ki 1 Kasım’da vatandaşlarımız yeniden istikrar ve huzur diyecekler. 13 yıldır devam ettirmeye çalıştığımız ekonomik ve sosyal istikrarın yeniden devamı için karar verecekler.”

65431

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN