• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 82
  • Dünkü Görüntülenme: 298
  • Toplam Görüntülenme: 4745981

Kayınpederinin Evini Ziyaret Etti

9 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
523 defa okundu.
Kayınpederinin Evini Ziyaret Etti

ŞENTOP ÇAYCUMA’DA KAYINPEDERİNİN EVİNİ ZİYARET ETTİ

Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şentop ayrıca geçtiğimiz gün vefat eden eski Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Av. Vedat Emeksiz’in babası ve aynı zamanda kayınpederi olan Hacı Molla lakabıyla tanınan İbrahim Emeksiz’in evini ziyaret ederek taziyeleri de kabul etti.
AK Parti ilçe binasında Şentop’u, İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Filyos Belediye Başkanı Ömer Ünal, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

ÇOLAKOĞLU; “7 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE BAŞARALI BİR ŞEKİLDE ÇIKMAYI ÜMİT EDİYORUZ”

Ziyaretlerinden dolayı Şentop’a teşekkür eden İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu,7 Haziran seçim çalışmalarına başladıklarını ve listelerin açıklandığını belirtti. Çolakoğlu; “Bölgemizin sıkıntılarını sorunlarını çözecek ve bu konuda hızlı bir şekilde Türkiye’miz gibi listeler oluşturarak bizlerde yolumuza devam edeceğiz. Gösterilen milletvekili adaylarımız çerçevesinde 24 saat hiç durmadan çalışacağız. Bu bir ülke meselesidir, sevda meselesidir ve gönül meselesidir. Bizde bu yolda elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Teşkilatımızda ve sandık çalışmalarımızda son derece titizlik çerçevesinde çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemizde son zamanlarda ak parti başarılı bir seçim dönemi yaşadı. Bizimde teşkilat olarak hedefimiz başarı bir seçim dönemi yaşamak. İnşallah 7 Haziran seçimlerinde başaralı bir şekilde çıkmayı ümit ediyoruz “ diye konuştu.

ŞENTOP; “TÜRKİYE 7 HAZİRANDA TARİHİNİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİNİ YAPACAK”

Aday listelerinin hazırlanmasından dolayı cenazeye gelemediğini ifade eden Mustafa Şentop, Türkiye 7 Haziranda tarihinin en önemli seçimini yapacak. Adaylık listelerinin verilme aşamasını geçmiş olduk. Ayın 14’üne kadar listelerin eksiklikleri tamamlanacak, 14-24 arası itirazlar değerlendirilecek ayın 24 de kesin liste resmi gazetelerde yayınlanacak. Seçim beyannamesinden sonra sahaya ineceklerini söyledi. Şentop, “ Çaycuma’da Zonguldak’ta ve Türkiye genelinde bu seçimlerin önemine dahi birçok konuşmalar yapılıyor. Aday listelerinde aslında bu tabloyu ortaya koyuyor. Yeni Türkiye diye ifade ettiğimiz, Ak Parti’nin 2002 yılından bu yana oluşturmaya çalıştığı yeni Türkiye zihniyetini temsil edecek. Ya bunu Türkiye bu seçimlerde devamı yolunda karar verecek ya da koalisyonların Türkiye’si enflasyonların 60’ları 70’leri bulduğu Türkiye yine yurt dışında itibarsız Türkiye borç almak için kapı kapı gezen Türkiye ve ömrü bir buçuk yıl olan hükümetlerden oluşan bir Türkiye. Bu ikisi arasında bu seçimde bir tercih yapacağız. 2002 yılından bu yana aslında milletimiz bu tercihini net bir şekilde ortaya koydu” dedi.

“TÜRKİYE’NİN BÜYÜMESİNİ İSTEMEYENLER OLABİLİR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop; “Her seçimde istikrardan yana yeni Türkiye’den yana tercihini ortaya koydu. Bu seçimde yaptığımız bütün çalışmalar bunu gösteriyor. Tabi bu önemli ama, yeni Türkiye’ye olan bu güveni artırmak lazım. Tabi bunun yanı sıra Türkiye’nin büyümesinden rahatsız olan çevreler var. Yurt dışında Türkiye’nin rakibi olan ülkelerde bunun olması tabidir. Türkiye’nin büyümesini istemeyenler olabilir. Bunlar daha önce Ak Parti’ye karşı teker teker mücadele ediyorlardı. Bildiğiniz gibi 2012 seçimlerinden önce CHP’nin başına bir genel başkan getirdiler, Kemal Kılıçdaroğlu. Zannediliyor ki bu CHP Atatürk’ün kurduğu CHP bu doğru değil. Tarih olarak da doğru değil. Çünkü bütün partiler gibi 12 Eylül darbesinden sonra 1981 de CHP kapatıldı. Bütün partilerin hepsi kanunen kapatıldı. Daha sonra CHP 1991 de yeni bir kanunla eski partilerin kurulmasına izin verildi. Ondan sonra tekrar açıldı. Bir partinin kapatılması ölmesi anlamına geliyor. CHP öldü bitti. 91 yılında 10 sene sonra yeni bir parti aynı isimle kuruldu. İkisi arasında benzerlik, bazı ailelerde yeni doğan çocuğa dedesinin ismini verirler ya biri dede Ahmet, diğeri torun Ahmet. İşte bu CHP Atatürk’ün kurduğu CHP değil deniz Baykal’ın kurduğu CHP 1991 yılında. Daha sonra Kılıçdaroğlu aldı. Kılıçdaroğlu son zamanlarda Türkiye’de mezhep değerleri üzerinden bir siyaset yapılıyor” diye konuştu.

ŞENTOP; “BİZLER TÜRKİYE KAZANSIN İSTİYORUZ”

Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop; “Türkiye’de mezhep üzerinden yapılan siyaset en büyük kötülüktür. Kendi başlarına ak partiyi deviremeyince diğer partilerle birlikte çalışmaya başladılar. Biliyorsunuz 30 Martta seçimlerinde yerelde bunu yaptılar. Bir yerde kim güçlüyse diğer partiler onu destekledi, MHP güçlüyse onu destekledi, HDP güçlüyse onu desteklediler. Daha sonra bu birlikteliği resmileştirdiler. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde MHP, CHP, birçok ıvır zıvır partiler bir araya geldiler birleştiler ve destek verdiler boylarının ölçüsünü aldılar. Bu seçimde de aynı şekilde Ak Partiye gitsin diye bir araya geliyorlar. Yurt dışında ak partinin gitmesinin önlemek mümkün de bu ülke içerisinde siyaset yapanların rahatsız olmalarından anlaya bilmek mümkün değil. Türkiye’nin iyiliğini düşünen bir muhalefete ihtiyaç var. Bizler Türkiye kazansın istiyoruz” diye konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, daha sonra kadın kolları ile bir araya gelerek sohbet etti ve ardından partiden ayrılarak İstanbul’a hareket etti.

654

45 42 43 44

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN