• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Karar verildi…İşte 4 ilçenin mevcut başkanları…

24 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1059 defa okundu.
Karar verildi…İşte 4 ilçenin mevcut başkanları…

Ak Parti 4 ilçenin seçim tarihleri belli olurken aynı başkanlarla yola devam edileceği ifade edildi.

Ak Parti İl Başkanlığında yapılan toplantıda seçim tarihleri kesinleşti.

Buna göre; Çaycuma 16 Eylül, Ereğli 17 Eylül, Devrek 23 Eylül sabah, Gökçebey 23 Eylül öğleden sonra kongrelerini yapacaklar. Edinilen bilgilere göre bu 4 ilçede mevcut başkanlarla yola devam edilecek.

Ak Parti Zonguldak il Başkanı Zeki Tosun, Devrek, Çaycuma Gökçebey ve Ereğli İlçe teşkilatlarının kongre tarihinin belli olduğunu belirterek, mevcut başkanlarla yola devam edeceklerini söyledi.

Tosun Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığının kongresinin 17 Eylül Eylül Pazar günü yapılacağını ve Mevcut Başkan Fatih Çakır ile yola devam edeceklerini belirterek,  Çaycuma’da ise kongrenin 16 Eylül’de yapılacağını ve yola yine mevcut başkan Ahmet Çolakoğlu ile devam edeceklerini açıkladı.

Gökçebey’de Hayrettin Karadağ ile Devrek’te ise Serdar Kelebek’nin tek adaylığına seçime gideceklerini bu iki ilçede kongrenin 26 Eylül cumartesi günü yapılacağını da ifade eden Tosun, yapılan toplantıya ilişkin bilgiler verdi.

Tosun, “Partimiz kongre sürecine girmiştir. Alaplı, Kilimli, Kozlu ve Merkez ilçe Başkanlarımız Kurban bayramından sonra belli olacak. Kongreler Ekim ayında yapılacak bu 4 ilçemizde. Her şey planlandığı şekilde devam edecek. Genel Merkezimizin bize öngördüğü seçim takvimi çerçevesinde hareket ediyoruz. Göreve devam edecek arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi. (Haber Merkezi)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN