• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 16
  • Dünkü Görüntülenme: 306
  • Toplam Görüntülenme: 4743347

Karaduman’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

21 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
481 defa okundu.
Karaduman’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

KARADUMAN’DAN ÇOLAKOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Ak Parti Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Çolakoğlu ve yönetimi tarafından karşılanan Metin Karaduman, yönetim kuruluna hayırlı olsun dileğinde bulundu. Karaduman burada yaptığı konuşmasında, “Öncelikle Ahmet beye yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçe başkanımızın dediği gibi bizler aynı geminin içindeyiz. Parti kurulduğundan bu güne kadar 9 seçim yaşadık. İnşallah bu yıl 10. seçimi hep birlikte yaşayacağız” diye konuştu.

Ak partinin koyduğu hedefleri elde etme yolunda bütün teşkilat mensubu arkadaşlarımızla birlikte emek sarf ederek hem bölgemize hem Türkiye’mize hizmet etmek için bu yola çıktıklarını ifade eden Karaduman, “Ahmet arkadaşımız daha önce ilçe başkanlığında başarılı bir dönem yaşadı. Bu konuda hem tecrübeli hem deneyimli, inşallah 2015 seçimlerinde Çaycuma’da iyi bir sonuç alma yolunda teşkilatla birlikte el ele vererek Çaycuma’da iyi bir sonuç elde edeceklerine inanıyorum. Bizler parti içindeki toplantılarda zaman zaman bir araya geliyoruz. Yeni göreve arandıktan sonrada kendilerini makamında ziyaret etmek istedik. Hem bir fikir alışverişinde bulunmak, hem de teşkilat çalışmalarında bir istişare etme anlamında hem hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik. İnşallah 2015 yılı seçimlerine iyi bir sonuç alarak başarılı bir şekilde çıkacağımızı ümit ediyoruz. Bu anlamında ilçe başkanımıza başarılar diliyorum” dedi.

İlçe Başkanı Çolakoğlu ise Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Metin kardeşim ve ben teşkilatımız kurulduğu ilk günden beri teşkilatımızın içerisindeyiz. Bugün ki ziyaretiyle bizleri onurlandırdı. Şahsım ve teşkilatım adına kendisine teşekkür ederek, “Bildiğiniz gibi biz aynı gemideyiz, şimdi nasıl metin başkanımız merkez ilçe başkanlığını yürütüyorsa bizde Çaycuma ilçe başkanlığı görevini yürütüyoruz. Sonuç itibariyle hepimiz hizmet için yola çıktık. Bölgemize, halkımıza ve Türkiye’mize hizmet için yola çıktık. Ak patinin ilk kurulduğu günlerde hedefi ne ise hedefinden hiç sapmadan yoluna devam ediyor. Bize teşkilat olarak hedefimize aynı şekilde devam ediyoruz. Birçok seçimden 1. Parti olarak çıkan Ak Partimiz inşallah 7 Haziran seçiminde yine birinci parti olarak çıkacaktır. Ak Parti Türkiye’miz için bir kazanımdır” diye konuştu.
(Haber-Foto-Kamera: Anıl TAŞKIRAN)

 

DSC_6335 DSC_6339

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN