• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 146
  • Dünkü Görüntülenme: 674
  • Toplam Görüntülenme: 4684349

KARACİĞER NAKLİ YAPILMAZSA ÖLECEK

29 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
619 defa okundu.
KARACİĞER NAKLİ YAPILMAZSA ÖLECEK

KARACİĞER NAKLİ YAPILMAZSA ÖLECEK

– 10 YILDIR KARACİĞERİNDEN RAHATSIZ OLAN NEVİN ÇEKİÇ, GÖZYAŞLARI İÇİNDE NAKİL BEKLİYOR

Bartın’da yaşayan ve on yıldır karaciğer rahatsızlığı bulunan bir kadın gözyaşları içinde karaciğer nakli bekliyor.
Bartın’ın Aladağ mahallesinde yaşayan ve 10 yıldır karaciğer hastalığının pençesinde savaşan 53 yaşındaki Nevin Çekiç karaciğer rahatsızlığını yenmek için kendisine uzanacak bir yardım eli bekliyor. Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören ve bir türlü karaciğer nakli olamayan Nevin Çekiç, devlet büyükleri ve yardımsever vatandaşların desteğiyle yaşam savaşında galip gelmek istiyor.

“BENİ BU HAYATTAN KURTARSINLAR”
Ankara’ya 10 yıldır gelip gittiklerini belirten karaciğer hastası Nevin Çekiç, “Bu rahatsızlıktan dolayı karnım şişiyor, ellerim ve bacaklarım şişiyor, halim yok dermansızım. Tuvalete iki kişiyle gidiyorum. Yardımseverlerden yardım bekliyorum. Tüm Türkiye’ye sesleniyorum 8 çocuğumun hatırına beni bu hastalıktan kurtarsınlar. 6 aydan bu yana artık yatağa mahkûm oldum Cumhurbaşkanına da sesleniyorum beni bu hastalığın pençesinden kurtarsınlar” diye konuştu.
Nevin Çekiç’in eşi Hasan Çekiç de eşinin 10 yıldır karaciğer hastası olduğunu belirterek şunları söyledi: “10 yıldır nakil bulamıyoruz. Devlet büyüklerimden eşime yardımcı olmalarını rica ediyorum. Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kontrol altında tutuyoruz ama bir türlü nakil bulamıyoruz. Tüm yardımseverlerden yardımcı olmalarını rica ediyorum.”

15 - Kopya

Anahtar Kelime: , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN