• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 16
  • Dünkü Görüntülenme: 306
  • Toplam Görüntülenme: 4743347

Karabük – Zonguldak Karayolunda Trafik Durma Noktasına Geldi

7 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
457 defa okundu.
Karabük – Zonguldak Karayolunda Trafik Durma Noktasına Geldi

BİRLEŞTİRME YENİ

KARABÜK’TE KAR ESARETİ
– KARABÜK – ZONGULDAK KARAYOLUNDA TRAFİK DURMA NOKTASINA GELDİ
– YENİCE İLÇESİNDE KAR KALINLIĞI 30 SANTİMETREYE YAKLAŞTI

Karabük’ün Yenice ilçesinde aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle Karabük-Zonguldak karayolunda ulaşım durma noktasına gelirken, ilçe merkezinde kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı.

Yenice ilçesinde öğle saatlerinde aniden bastıran ve aralıksız devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. İlçe merkezinde kar kalınlığı 30 santimetreye ulaşırken, çok sayıda araç zincirsiz yollardan çıkmakta zorlandı. Karabük- Zonguldak karayolu üzerinde karla birlikte etkili olan tipi sonrası çok sayıda ağır vasıta yollarda kalırken, karayolları ekipleri ise kar küreme çalışması yaparak yolu açık tutmaya çalışıyor.
Yoğun kar yağışı nedeniyle yüksek mahallere çıkmaya çalışan araçlar zorluk çekerken, cenaze aracı zincir takarak mezarlığa ulaştı. Bazı araçlar ise çıkamadıkları yokuşları geri geri giderek çıkmaya çalıştı. Kar yağışından etkilenen kuşlar da kar altında yiyecek aradı.
Karabük – Yenice arasındaki yolda kar ve tipi sürücülere zor anlar yaşatırken, kayan bir tırın yolun tek şeridini kapatması sonrası diğer araçlar da yolda kaldı. Bazı kamyon sürücüleri ise zincir takarak yollarına devam etmeye çalıştı.
Karabük İl Jandarma Trafik timleri ise Karabük çıkışında kar lastiği ve zincirsiz araçların Yenice ve Zonguldak istikametine geçişlerine izin vermiyor.

AW291413 AW291413 AW291413 AW291413 AW291413

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN