• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 330
  • Dünkü Görüntülenme: 558
  • Toplam Görüntülenme: 4464793

KAR KALINLIĞI 60 SANTİMETREYİ BULDU

11 Şubat 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
656 defa okundu.
KAR KALINLIĞI 60 SANTİMETREYİ BULDU

13

GÜMELİ’DE KAR KALINLIĞI 60 SANTİMETREYİ BULDU

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, mahalle yollarının kapanmasına neden oldu. Beldeye bağlı mahallelerde kar kalınlığı ise 60 santimetreye ulaştı.

Alaplı ilçesine bağlı Gümeli belde Belediye Başkanı Ahmet Saydam, etkili olan kar yağışı nedeniyle merkezde kar kalınlığının 25 santimetre, mahallelerde ise 60 santimetreye ulaştığını söyledi. Kar yağışı nedeniyle mahalle yollarının kapandığını belirten Saydam, mahalle yollarının açılması için çalışmaların sürdüğünü belirtti.
Belediyenin tüm ekiplerin kar için seferber olduğunu belirten Saydam, “ Bölgemizde kar yağışı etkili oluyor. Özellikle beldemizde yoğun kar yağışı var. Tüm ekiplerimizle birlikte kapalı olan mahalle yollarımızı açmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Belde merkezinde kar kalınlığı 25 santimetreye ulaşırken, mahallerimizde 60 santimetreye ulaştı. Kar yağışı devam ettiği için çalışmalarımızda aksama meydana geliyor. Bunun yanı sıra elektrik konusunda da sıkıntılar yaşıyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN