• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 914
  • Dünkü Görüntülenme: 6866
  • Toplam Görüntülenme: 4133233

Kantarcı Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

7 Nisan 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
368 defa okundu.
Kantarcı Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

KANTARCI ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ilçenin 6 Nisan Anıtından başlayan ve Atatürk Bulvarı üzerinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını takip etti.

Geçtiğimiz aylarda 6 Nisan Anıtı ile Atatürk Bulvarı üzerinde kalan ve belediye tarafından yaya yolu, bisiklet yolu olarak kullanılmasına başlanan sahada Belediye Başkanı Bülent Kantarcı tarafından yerinde incelendi. Başkan Kantarcı buradaki incelemesinde yaya yolu olarak kullanılan alana yapılan taş döşemesini yerinde gördü.

“İLÇEMİZ MODERN BİR ŞEHİR GÖRÜNÜMÜ KAZANACAK”

Çalışmaların son süratle devam ettiğini kaydeden Çaycuma Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “İlçemizin en önemli noktasındayız, Bildiğiniz gibi buradan başlayan ve heykele kadar devam eden yolumuzun ortasında kalan ve iki tarafı ayıran bir görüntü vardı. Biz belediye olarak bu orta alandaki yeri söktük ve trafiği tek şerit haline getirdik. Buranında gelişigüzel hale getirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şimdi buraya yolun her iki tarafına fidanlarımızı diktik. Bisiklet yollarını yaptık ve vatandaşlarımızın yaya olarak burayı kullanması içinde taş döşeme işine geçtik. Burası ilerleyen aylarda son derece çok güzel bir konuma gelecek. Ayrıca her ağacın bulunduğu yere de aydınlatmalar yerleştireceğiz. İlçemiz modern bir şehir görünümü kazanacaktır” dedi.
(Haber-Foto: Anıl TAŞKIRAN)

DSC_7209 DSC_7200 DSC_7204 DSC_7207

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN