• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 244
  • Dünkü Görüntülenme: 6188
  • Toplam Görüntülenme: 4411655

Kaçamadılar, Yakalandılar.! Şok Görüntüler…

19 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
989 defa okundu.
Kaçamadılar, Yakalandılar.! Şok Görüntüler…

Çaycuma İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından ilçede bulunan bazı umuma açık işyerleri denetlendi. Çok sayıda aranan şahıs ise yakalandı.

Çaycuma İlçe Jandarma Karakol Komutanlığınca ilçe genelinde bulunan umuma açık işyerleri İlçe Sağlık Müdürlüğü ile İlçe Tarım, Hayvancılık Müdürlüğü ekiplerince ortak denetleme yapıldı.

Jandarma ve kamu kurumları tarafından yapılan denetlemeler çerçevesinde vatandaşların güvenliği, sağlığı ve huzuru göz önünde bulundurularak gece geç saatlere kadar uygulama devam etti. Ayrıca İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Tarım, Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından da hijyen denetimi gerçekleştirildi. Vergi Dairesi ekipleri tarafından da vergi levhası ile kaçak içki kontrolü de yapıldı

Yapılan gece baskınlarında jandarma kontrol noktasında aranan çok sayıda kişi de yakalanarak gözaltına alındı.İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı’ndan alınan bilgilere göre huzur, güven ve sağlık gibi denetimlerin devam edeceği kaydedilirken umuma açık işyerlerinde kurallara uyulması istendi.

Anıl TAŞKIRAN/Zonmedya-Çaycuma

14 11 13

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN