• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 976
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677607

JANDARMA, BOĞULMA VE YANGIN OLAYLARINDA VATANDAŞI BİLGİLENDİRECEK

9 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
710 defa okundu.
JANDARMA, BOĞULMA VE YANGIN OLAYLARINDA VATANDAŞI BİLGİLENDİRECEK

JANDARMA, BOĞULMA VE YANGIN OLAYLARINDA VATANDAŞI BİLGİLENDİRECEK

Zonguldak’ta Valilik tarafından yürütülen “Toplum Destekli Güvenlik Modeli” projesi kapsamında Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı tarafından yeni projeler vatandaşa sunuluyor.
Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı, Valiliğin yürütmüş olduğu “Toplum Destekli Güvenlik Modeli” projesi kapsamında “Mavi Derinlik Sizi Üzmesin” ve “Umutlar Yanmasın, Can ve Mal Kül Olmasın” isimli iki projeyle vatandaşa hizmet sunacak. Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte artan suda boğulma olayları ve yangın olayları hakkında vatandaşı bilgilendirme amacıyla İl Jandarma Komutanlığı tarafından başlatılan projeler Vali Ali Kaban’ın da onayıyla hayata geçirildi. Bu projelerle birlikte suda boğulma ve kazaen yangın risklerinin en aza indirilmesi planlanırken, köy ve mahalle muhtarları aracılığıyla vatandaşlara kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacak.
Öte yandan vatandaşları bilgilendirme amacıyla “suda boğulma” ve “kazaen yangın” konularıyla ilgili önemli bilgilerin bulunduğu 23 bin broşür ve 12 bin afiş İl Jandarma Komutanlığı tarafından dağıtılacak.

ZONGULDAK İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SUDA BOĞULMA VE KAZAEN YANGIN KONULARINDA HALKI BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPACAK. (UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SUDA BOĞULMA VE KAZAEN YANGIN KONULARINDA HALKI BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPACAK.

ZONGULDAK İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SUDA BOĞULMA VE KAZAEN YANGIN OLAYLARI İLE İLGİLİ HALKI BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPACAK. (UFUK DURAK/ZONGULDAK-İHA)

ZONGULDAK İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SUDA BOĞULMA VE KAZAEN YANGIN OLAYLARI İLE İLGİLİ HALKI BİLİNÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPACAK. 

13 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN