• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 492
  • Dünkü Görüntülenme: 3736
  • Toplam Görüntülenme: 4043809

İYİ Parti’den üyelik kampanyası…

5 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
660 defa okundu.
İYİ Parti’den üyelik kampanyası…

Zonguldak’ta üye kayıt standı açılışında konuşan İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen, vatandaşları partisine üye olmaya çağırarak, “Gelin İyi Parti’ye üye olun hep birlikte Türkiye’nin iyi olmasına katkı verelim. Herkesi İyi Parti çatısı olmaya davet ediyoruz.” dedi.

İyi Parti tarafından tüm Türkiye genelinde ve Zonguldak’ta, “Üye ol, iyi ol, geleceğin Türkiyesinde sende yerini al” parolası ile birlikte üye kampanyası başlatıldı.Bu kapsamda da Zonguldak İyi Parti İl Başkanlığı tarafından Vergi dairesi karşısında bundan kaldırımda üye standı açıldı.20 gün boyunca açık kalacak olan stantta İyi Partiye üye kayıtları gerçekleştirilecek.

Üye kayıt açılması nedeniyle İl Başkanı Yavuz Erkmen, Merkez İlçe başkanı Erdal Gülay ve çok sayıda partili hazır bulundu. İl Başkanı Yavuz Erkmen ve Merkez İlçe Başkanı Erdal Güray parti kayıtlarını yaptılar. İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Erdal Gülay yaptığı konuşmada, “Bugün burada başlatmış olduğumuz İyi Parti Zonguldak il ve Merkez ve ilçe teşkilatlarının İyi Partiye üye ol iyi ol kampanyası bugünden itibaren 20 gün süreyle Zonguldak merkezde devam edecektir.” dedi.

İl Başkanı Yavuz Erkmen’de, vatandaşları partisine üye olmaya davet ederek, “Bildiğiniz üzere İyi Parti kuruluşu üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen son seçimlerde 5 milyon vatandaşımızın oyunu almıştır ve mecliste temsil yetkisine sahip partilerden biridir.İyi Parti her geçen gün bu büyümesine paralel olarak üye sayısını da arttırmayı hedeflemektedir.Üye sayımız çığ gibi arttırmaktadır.İlimizde de 2000 civarında üyemiz vardır. Biz bu kampanya neticesinde üye sayımızı çok daha yukarılara çekmeyi hedefliyoruz ve bunu da gördüğümüz ilgi dolayısıyla çok emin olarak da söylüyoruz” şeklinde konuştu.

‘İLÇELERDE DE ÜYE KAYIT KAMPANYASI YAPACAĞIZ’

Merkez ile birlikte ilçelerde de üye kayıt kampanyasını başlatacaklarını belirten İyi Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen sözlerine şöyle devam etti: “Bugün Merkez de başlatmış olduğumuz bu organizasyonun ilçelerimizde de yapılacak aynı organizasyonlarla devam edeceğini söylemek istiyorum. . Biz bir kez daha herkesi İyi Parti çatısı olmaya davet ediyoruz.” (Kaynak: Yeni Adım)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN