• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 188
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714013

İşyeri Sahibi İtfaiyeciyi Çileden Çıkarttı.!

1 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
418 defa okundu.
İşyeri Sahibi İtfaiyeciyi Çileden Çıkarttı.!

geniebanner2

– İŞYERİ SAHİBİ YANGINI SÖNDÜRMEYE GELEN İTFAİYECİYLE TARTIŞTI
– İŞYERİ SAHİBİYLE İTFAİYECİNİN İLGİNÇ DİYALOĞU KAMERALARA YANSIDI

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde yangın çıktı. Çıkan yangın sonrası iş yeri sahibi yangını söndürmek isteyen itfaiyeciyle tartıştı.

Edinilen bilgiye göre, olay Çaycuma kent merkezinde meydana geldi. A.P.’ye ait bir iş yerinde saat 11.30 sıralarında yangın çıktı. Yangının çıkış sebebinin elektrik kontağından olduğu iddia edildi. İş yerinde çıkan yangını ilk önce iş yeri sahibi kendi imkanlarınca söndürmeye çalıştı. Daha sonra itfaiyeye haber verdi. Ardından polis ekipleri de olay bölgesine geldi. Yangın yerine gelen itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürdü. Soğutma çalışmalarının yapıldığı sırada iş yeri sahibi A.P. itfaiye ekiplerinden bir itfaiye erine, “Burada bir şey mi var? Ufak bir yangını bu kadar büyütüyorsunuz” diye tepki gösterdi.
İtfaiye eri de işyeri sahibine “Senin burayla bir sıkıntın mı var? Ben burada iş yaparken senin buraya girmen yasak, buranın sahibi şu anda benim, ben burada gerekli işlemimi yapacağım, senin raporunu tutacağım” dedi. Yine işyeri sahibi itfaiye erine, “Ben seni buraya çağırmadım ki, ben kendim söndürmüştüm zaten” diye cevap verdi.
Kısa süreli tartışmadan sonra itfaiye ekipleri iş yerinde çalışmalarını bitirdikten sonra olay yerinden ayrıldı. Çıkan yangınla ilgili soruşturma sürüyor.

caydilbanner

AW258174 AW258174 AW258174

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN