• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

İşe giderken çanta buldu…

21 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
726 defa okundu.
İşe giderken çanta buldu…

Kastamonu’nun Cide ilçesinde karayolları işçisi, deniz kenarında içerisinde yaklaşık 10 bin TL değerinde eşya bulunan çantayı sahibine teslim etti.

Cide’de Karayollarında işçi olarak çalışan Erdal Daş, Cide’nin Nasuh Mahallesi Manzara Tepesinde işe giderken çanta buldu. Çantanın içerisini açan Erdal Daş, içerisinde değerli eşyaların bulunduğunu fark etti. Çantayı yanına alan Erdal Daş, bir süre çantanın sahibini aradı. Sahibini bulamayınca Cide İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek çantayı polis ekiplerine teslim etti. Polis ekipleri, çantanın sahibini ararken çantasını kaybeden Numan Olgun, Cide İlçe Emniyet Müdürlüğüne kayıp başvurusuna gitti. Bu esnada polis ekiplerinden çantasının bulunduğunu öğrenen Numan Olgun, büyük mutluluk yaşadı. Bunun üzerine çantanın sahibi Numan Olgun, teşekkür etmek için Karayollarında çalışan 34 yaşındaki Erdal Daş’a ulaştı. Erdal Daş ile görüşen Numan Olgun, çantayı kendisine ulaştırdığı için teşekkür etti.

İstanbul’da ikamet eden ve tatil için memleketi Cide’ye gelen Numan Olgun (43), Cide İlçe Emniyet Müdürlüğünden çantasını eksiksiz teslim aldığını belirterek, teşekkür etmek için emniyet müdürlüğünden Erdal Daş’a ulaştığını kaydetti. Erdal Daş’a çanta karşılığında bir takım hediye ve para teklifinde bulunduğunu söyleyen Numan Olgun, Erdal Daş’ın bu teklifi kabul etmemesinden ötürü ayrı duygulandığını ve kendisiyle dost olduklarını anlattı. (Ajanslar)

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN