• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 934
  • Dünkü Görüntülenme: 1186
  • Toplam Görüntülenme: 4243317

İş Arama Becerileri Semineri

8 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
283 defa okundu.
İş Arama Becerileri Semineri

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Biriminde, Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından “İş Arama Becerilerinin Geliştirilmesi” eğitimi verildi.

Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Biriminde çocuklara eğitim desteği veren 21 gönüllüye, Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde görevli İş ve Meslek Danışmanı Özgün Taşkesen “özgeçmiş hazırlama teknikleri, iş görüşmesi mülakat teknikleri, iş görüşmesi esnasında uyulması gereken kurallar ve yapılmaması gereken hatalar” konularını içeren bir sunum yaptı. Sunum sırasında İş ve Meslek Danışmanı Özgün Taşkesen’in iş görüşmesi esnasında yapılan hataların bir kısmını uygulamalı olarak anlatması katılımcıları memnun etti. Zaman zaman eğlenceli ve komik anların yaşandığı seminer sonucunda katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdiler.

TEGV Ayten-Maksut Çavdar Çaycuma Öğrenim Birimi Yöneticisi Nalan Turgut konuyla ilgili olarak ’Çocuklarımızın eğitimine destek olan gönüllülerimiz için iş ve meslek yaşamına atılmadan önce daha donanımlı olmaları ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli seminerler yapıyoruz. Bu etkinlik yılında ilk seminerimizi İş-Kur’un desteğiyle gerçekleştirdik, katkılarından dolayı Zonguldak Çalışma ve İl Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

seminer-2 seminer-1

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN