• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 556
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714459

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN İTFAİYE ÇALIŞANLARINA UYGULAMALI EĞİTİM

3 Aralık 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN İTFAİYE ÇALIŞANLARINA UYGULAMALI EĞİTİM

geniebanner2

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN İTFAİYE ÇALIŞANLARINA UYGULAMALI EĞİTİM

Zonguldak Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Zonguldak itfaiyesi ekiplerine İlk yardım ve afet konusunda uygulamalı olarak eğitim verildi.

Zonguldak Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa Zonguldak itfaiyesi ekiplerine İlk yardım ve afet konusunda 2 gün süren uygulamalı olarak eğitim verildi. Düzenlenen eğitimin ardından Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir tarafından eğitim veren İl sağlık Müdürlüğü İlk yardım ve Afet eğitmeni Derya Kayınova ve Hülya Özoğlu’na desteklerinden dolayı plaket vererek teşekkür etti.
Zonguldak İtfaiye amirliğinde düzenlenen programda açıklamalarda bulunan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, eğitimlerin bundan sonra ki süreçte devam edeceğini belirterek “Her zaman söylediğim gibi bizler Belediye çalışanlarımızın eğitimlerini hiçbir zaman eksik etmedik ve eğitimlerimize her konuda devam ediyoruz. Hem memurlarımızı hem işçilerimizi kurum ve kuruluşlarda çalışan arkadaşlarımızı kesinlikle eğitimlerini bire bir uygulamalı olarak yapıyoruz. İlk yardım konusunda il sağlık müdürlüğünden destek alarak ilgili hemşire hanımlardan destek alarak itfaiye erlerimize 2 günlük uygulamalı olarak eğitim verdik. İyi bir eğitim oldu. Bu eğitimler sürekli olarak devam edecek” dedi.

caydilbanner

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN