• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 316
  • Dünkü Görüntülenme: 544
  • Toplam Görüntülenme: 4531365

İL GENEL MECLİSİ GÜNDEM MADDELERİNİ GÖRÜŞTÜ

9 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
509 defa okundu.
İL GENEL MECLİSİ GÜNDEM MADDELERİNİ GÖRÜŞTÜ

İL GENEL MECLİSİ GÜNDEM MADDELERİNİ GÖRÜŞTÜ

Zonguldak İl Genel Meclisi Ekim ayı 4. birleşimi gerçekleştirildi.
İl Genel Meclisi; Vacit Durdubaş başkanlığında toplandı. Ekim Ayı 4. Birleşimini gündemde bulunan 7 madde ve gündeme sonradan alınan tek maddenin görüşülmesi ile tamamlandı. Gündemin 3. maddesinde bulunan Gökçebey ilçesi Bodaç Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ” tarım ve hayvancılık amaçlı tesis alanı ” amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık, Tarım ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 4. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Uzunahmetler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ‘tavuk çiftliği’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 5. maddesinde bulunan, Çaycuma ilçesi Kerimler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ” tarım ve hayvancılık tesis alanı ” amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Tarım, Çevre ve Sağlık ile Köylere Yönelik Hizmetler Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 6. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Örmeci Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ” tarım ve hayvancılık tesis alanı” amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Tarım, Sanayi Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 7. maddesinde bulunan, Çaycuma ilçesi Şeyhler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ” tarım ve hayvancılık tesis alanı ” amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Tarım, Çevre ve Sağlık ile Sanayi ve Ticaret Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi.
Gündemin 8. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Uzunahmetler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ” tarım ve hayvancılık tesis alanı” amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Tarım, Sanayi Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi. Gündemin 9. maddesinde bulunan, Gökçebey ilçesi Uzunahmetler Köyünde kayıtlı taşınmaz üzerinde ‘tarım ve hayvancılık tesis alanı’ amacıyla hazırlanan uygulama imar planı ile ilgili İmar ve Bayındırlık, Çevre ve Sağlık ile Tarım, Sanayi Komisyonlarının hazırladıkları raporları oy birliği ile kabul edildi,
İller Bankasına İl Genel Meclisince uygulama imar planı yapılması yetkisi verilmesi oy birliği ile kabul edildi. Yapılacak bu planlar ile Filyos Vadi Bölgesi’nde bulunan 14 köyde çarpık kentleşmenin önüne geçilerek bir düzen içerisinde yapılaşma sağlanmış olacak.

171

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN