• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 966
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677597

İL GENEL MECLİSİ CHP GRUBU, GMİS’İ KUTLADI

17 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
551 defa okundu.
İL GENEL MECLİSİ CHP GRUBU, GMİS’İ KUTLADI

İL GENEL MECLİSİ CHP GRUBU, GMİS’İ KUTLADI

Zonguldak İl Genel Meclisi’nin Cumhuriyet Halk Partili (CHP) üyeleri, 17 Kasım 2015 tarihinde Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci’yi ziyaret ederek Sendikanın kuruluşunun 69. Yıldönümü kutladı.
İl Genel Meclisi CHP Grubu’nun ziyaretinde GMİS Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu da hazır bulundu. İl Genel Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Fikret Zaman, “Sendikamızın kuruluşunun 69. Yıldönümünü kutluyor, İl Genel Meclisimizin CHP Grubu olarak başarılarınızın devamını diliyoruz. Genel Maden İşçileri Sendikası, Zonguldak’ın en büyük sivil toplum kuruluşudur. Bu büyüklüğünü daha çok uzun yıllar korumasını diliyoruz. Türkiye Taşkömürü Kurumu’nun (TTK) işçi açıklarının giderilmesi, işçi sayısının artırılması mücadelesinde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz” dedi.
GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci de ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, “Bu nazik ziyaretinizden ve dileklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Genel Maden İşçileri Sendikası, kurulduğu 1946 yılından bugüne bölgemizin gelişip kalkınmasında önemli görevler yerine getirmiştir. Ülkemizin demokrasi mücadelesine büyük katkılar sağlamıştır. Bu katkıları sağlayabilmek ve bu görevleri yerine getirebilmek için mücadelemizi sürdüreceğiz. Bugün TTK’nın işçi açıkları önemli bir sorun. TTK’nın işçi açıklarının giderilebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

171

Anahtar Kelime: , , , , , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN