• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 306
  • Dünkü Görüntülenme: 296
  • Toplam Görüntülenme: 4743339

İHA’NIN MUTLU GÜNÜ

12 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
715 defa okundu.
İHA’NIN MUTLU GÜNÜ

İHA’NIN MUTLU GÜNÜ

İhlas Haber Ajansı (İHA) Zonguldak Bölge Müdürlüğü personellerinden Onur Altındağ, Biyoloji Öğretmeni Aycan Tarhan ile evliliğe ilk adımı attı.
İHA Zonguldak Bölge Müdürlüğü Muhabiri Onur Altındağ, Eren Enerji Anadolu Teknik Meslek Lisesi Biyoloji Öğretmeni Aycan Tarhan ile nişanlandı. Çatalağzı Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen nişan töreninde kurdeleyi Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir kesti. Genç çiftlere mutluluklar dileyen Akdemir, “Gençler tanışmışlar ve anlaşmışlar. Bize de onlara mutluluklar dilemek düşer. Değerli büyükleri olarak da beni tercih etmişler. Beni de aileden görmüşler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Aynı zamanda meslektaşım olan gelin hanıma da öğretmenlik hayatında başarılar diliyorum. Genç kardeşimiz Onur da çok değerli bir arkadaşımız. Meslek hayatını profesyonelce sürdüren saygın bir kardeşimiz. Kendisine de meslek hayatında başarılar diliyorum. Bu mutlu günde benim de burada olmam beni de ayrıca mutlu etti. Bu davete katılıp nişan merasimini onurlandıran davetlilere de ayrıca hoşgeldiniz diyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu.
Nişan törenine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman’ın yanı sıra partili yönetici Hüseyin Horozoğlu, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ve gazeteciler ile davetliler katıldı. Nişan törenine katılanlar gecede doyasıya eğlendi.

YILMAZLAR EKMEK REKLAMI

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN