• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 634
  • Dünkü Görüntülenme: 6866
  • Toplam Görüntülenme: 4132953

İHALEYİ KAZANAN TARAFA SALDIRDILAR: 4 YARALI

23 Ocak 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
524 defa okundu.
İHALEYİ KAZANAN TARAFA SALDIRDILAR: 4 YARALI

BİRLEŞTİRME YENİ

İHALEYİ KAZANAN TARAFA SALDIRDILAR: 4 YARALI
– SOPALARLA İHALEYİ KAZANAN TARAFA YAPILAN SALDIRI ANI GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Karabük’te diyaliz hastalarını taşıma ihalesini kaybeden taraf, ihaleyi kazanan tarafa sopalarla saldırdı. 4 kişinin yaralandığı olay güvenlik kameralarına yansıdı.

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, geçen hafta kentteki diyaliz hastalarının kamu hastanelerine taşınması için servis ihalesi gerçekleştirdi. İhaleyi kazanan firmanın sahibi E.E.K. ve 3 çalışanı, sözleşme ile ilgili işlemler için önceki gün Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne giderken, bina önünde saldırıya uğradı. Geçen yıl taşıma işini yapan ve ihaleyi kaybeden firmanın 9 çalışanı, 4 kişiye sopa, tekme ve yumruklarla saldırdı. Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde görevli güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle kaçan 9 kişi, daha sonra polis tarafından tespit edilerek gözaltına alınırken, firma sahibi E.E.K., çalışanlar M.N., İ.S. ve B.B., Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Kavga esnasında E.E.K., 25 bin avrosu ile kıymetli evraklarının bulunduğu çantasının ise gasp edildiğini iddia etti. Polis daha sonra yaptığı aramada çantayı kavganın olduğu yere yakın bir yerde bulurken, içinin ise boş olduğu kaydedildi.
Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorguları tamamlanan K.B., E.A., N.K., M.A., B.A., K.S., S.S., R.A. ve F.K., polisin geniş güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.

?HALEY? KAZANAN TARAFA SALDIRDILAR: 4 YARALI SOPALARLA ?HALEY? KAZANAN TARAFA YAPILAN SALDIRI ANI GÜVENL?K KAMERALARINA YANSIDI ?HALEY? KAZANAN TARAFA SALDIRDILAR: 4 YARALI SOPALARLA ?HALEY? KAZANAN TARAFA YAPILAN SALDIRI ANI GÜVENL?K KAMERALARINA YANSIDI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN