• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 230
  • Dünkü Görüntülenme: 288
  • Toplam Görüntülenme: 3567419

İç hat seferlere az kaldı!…

14 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
521
İç hat seferlere az kaldı!…

CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ile görüşme yaptı. Yavuzyılmaz Zonguldak Havalimanının iç hat seferlerine açılmasının ve havalimanının verimli kullanılmasındaki engellerin yavaş yavaş ortadan kalkacağını belirtti.

Yavuzyılmaz sosyal medya hesabından yaptı açıklamasında; “Zonguldak-Çaycuma Havaalanımızla ilgili olarak, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürü Funda Ocak, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli ile yaptığım bir dizi detaylı görüşmenin neticesinde:

Havaalanımızın iç hat seferlerine açılmasının ve verimli kullanılmasının önündeki engellerin çoğunun hemen önümüzdeki günlerde en hızlı şekilde kalkacağını, iyi bir planlama ve koordinasyonla havaalanı çevresinde ve bölgesinde önemli ölçüde bir istihdam sağlanacağını konuştuk. Bu güzel haberi size müjdelemek isterim. Emeği geçen tüm yetkililere teşekkür ederim. Havaalanımız açılana kadar sürecin içinde mücadeleye devam edeceğim.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN