• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 556
  • Dünkü Görüntülenme: 836
  • Toplam Görüntülenme: 4714441

ÇAKAN VE ERKMEN’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

10 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
591 defa okundu.
ÇAKAN VE ERKMEN’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ÇAKAN VE ERKMEN’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 26. Dönem Zonguldak Milletvekili adayları Zeki Çakan ile Yavuz Erkmen parti teşkilatını ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
MHP Zonguldak Milletvekili adayları Zeki Çakan ve Yavuz Erkmen beraberlerinde MHP İl Başkanı Hamdi Ayan ile birlikte Kdz. Ereğli ilçesine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker ve partililer hazır bulundu.
Çakan, ziyarette yaptığı konuşmada 1 Kasım seçimlerinde kendilerine destek veren MHP’liler ve partili olmadığı halde yanlarında partili gibi çalışan başta Metin Yüksel olmak üzere herkese teşekkür etti.
Seçilen milletvekillerinin Zonguldak’a en iyi hizmetleri sunacaklarına inanmak istediğini dile getiren Çakan şöyle konuştu: “Siyaset uzun ince bir yol, biz 7 Haziran’da aday olduğumuzda, ben, sayın valim ve diğer arkadaşlarımızla birlikte yapmış olduğumuz tüm toplantılarda özellikle ben ve valim koltuğa sığınmayacağımızı, ama siyasette o koltuğa ihtiyacımız olduğunu, o koltuk aracılığıyla ülkemize, bölgemize hizmet için vatandaşlarımızdan yardım istemiştik. Birçok koltukta oturduk ama her koltuğun hakkını verme mücadelesi verdik. Bize geçmişte verilen yetkilerin kullanımında nasıl sorumlu tuttuğumuzu kendimizi, Zonguldaklı biliyor.”
1 Kasım’da sandığa giden herkesi de vicdanıyla baş başa bırakmak istediğini dile getiren Çakan bundan sonra MHP’nin bir üyesi olarak siyasete devem edeceklerini, bir üye olarakta hizmet yapılabileceğini göstereceklerini ifade etti. Çakan konuşmasında siyasi iktidarın vaatlerini yerine getirip getirmeyeceklerini takip edeceklerini söyledi.
Çakan’ın ardından söz alan MHP Zonguldak 2. Sıra milletvekili Adayı olan Yavuz Erkmen’de kendilerine destek veren partili ve partili olmayan herkese teşekkür etti, siyasete devam edeceği mesajını verdi.
MHP İl Başkanı Hamdi Ayan’da konuşmasında partililere teşekkür edip, bundan sonra daha fazla çalışacaklarını söyledi.

MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZEKİ ÇAKAN İLE YAVUZ ERKMEN PARTİSİNİN EREĞLİ TEŞKİLATI'NI ZİYARET EDEREK PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZEKİ ÇAKAN İLE YAVUZ ERKMEN PARTİSİNİN EREĞLİ TEŞKİLATI’NI ZİYARET EDEREK PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZEKİ ÇAKAN İLE YAVUZ ERKMEN MHP KDZ. EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET EDEREK PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ. (VEDAT KILIÇ/ZONGULDAK-İHA)

MHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ZEKİ ÇAKAN İLE YAVUZ ERKMEN MHP KDZ. EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET EDEREK PARTİLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

GENİA BİLGİSAYAR REKLAMI

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN