• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 26
  • Dünkü Görüntülenme: 314
  • Toplam Görüntülenme: 4746239

Hisarcıklıoğlu, Ekonomi Zirvesi için Zonguldak’a geliyor

7 Ağustos 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
722 defa okundu.
Hisarcıklıoğlu, Ekonomi Zirvesi için Zonguldak’a geliyor

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir yaptığı açıklamada Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun düzenlemiş oldukları “Zonguldak Ekonomi Zirvesi” ne katılmak üzere 10 Ağustos 2017 Perşembe günü Zonguldak’ta olacağını söyledi.

Metin Demir ülkemizin ve ilimizin ekonomisinin konuşulacağı “Zonguldak Ekonomi Zirvesi” toplantısının 10 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 16:00’da Dedeman Otel’de yapılacağını, toplantıda Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinden yüksek düzeyde kurumlar vergisi, gelir vergisi ödeyenlere, ihracatta öncülük edenlere, istihdamda öncülük ederek en fazla istihdam sağlayanlara ve bölgemize uzun yıllar ekonomik katkı sağlayarak örnek olan köklü üyelere plaket verileceğini söyledi.

Demir yaptığı açıklamada Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nce ilimizde yapılacak okulun Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Gıda ve Tarım Meslek Yüksekokulu olmasına karar verildiğini, program dahilinde okul yapılması protokolünün de taraflarca imzalanacağını söyledi.

Demir “Ülkemiz ve ilimiz ekonomisinin konuşulacağı “Zonguldak Ekonomi Zirvesi” toplantısının çok önemli olduğunu hatırlatarak; Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası üyelerini ve İlimiz ekonomisinde söz sahibi olan tüm kamu ve özel sektör mensuplarını toplantıya bekliyorum” dedi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN