• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 784
  • Dünkü Görüntülenme: 814
  • Toplam Görüntülenme: 4677415

HIRSIZLIK ZANLISI TUTUKLANDI

7 Ağustos 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
541 defa okundu.
HIRSIZLIK ZANLISI TUTUKLANDI

HIRSIZLIK ZANLISI TUTUKLANDI

– HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Bartın’ın Amasra ilçesinde 1 yıla yakın süredir araçlardan çalınan değerli eşyaların hırsızlık zanlısı olarak gözaltına alınan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Zanlının karıştığı hırsızlık olayları ise güvenlik kameralarına yansıdı.
Amasra ilçesinde bir yıldan bu yana meydana gelen otomobillerdeki değerli eşyaların çalınması olaylarına karşı Amasra İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından oluşturulan özel ekibin yaptığı soruşturmada, Yaşar A. (51) isimli şahsın eşgaline ulaşıldı. Hırsızlık olaylarının tek bir bölgede yoğun olduğunu tespit eden emniyet güçleri, bölgedeki güvenlik kamerası görüntülerinden de yararlanarak zanlıyı takibe aldı. Yaşar A’nın haftanın belirli günlerinde ilçeye geldiğini belirleyen ekipler, operasyon için düğmeye bastı. Önceki gün kendisine ait otomobil ile Amasra’ya gelen Yaşar A. Emniyet güçleri tarafından göz altına alındı. Yapılan sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen zanlı, gazetecilere, “Ben hırsızlık yapmadım tamamen iftira montaj yapmışlar” dedi.
Yaşar A. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Bartın Kapalı cezaevine gönderildi.
Diğer yandan zanlının karıştığı tespit edilen hırsızlık vakaları güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamera kayıtlarında Yaşar A’nın ilçede kendisine ait olmayan bir aracın içerine girdiği ve bir müddet sonra elinde poşetle çıktığı görülüyor. Zanlının ayrıca, hırsızlık öncesi keşif yaptığı da kameralara yansıyor.

AMASRA İLÇESİNDE HIRSIZLIK YAPTIĞI İDDİASIYLA GÖZ ALTINA ALINAN ZANLI MAHKEME TARAFINDAN CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ (HALİL TEKİN/BARTIN-İHA)

AMASRA İLÇESİNDE HIRSIZLIK YAPTIĞI İDDİASIYLA GÖZ ALTINA ALINAN ZANLI MAHKEME TARAFINDAN CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ 

ZANLI, GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ MONTAJ DİYE SAVUNDU (HALİL TEKİN/BARTIN-İHA)

ZANLI, GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNİ MONTAJ DİYE SAVUNDU 

12 - Kopya

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN