• Döviz Bilgileri Güncelleniyor..
  • Bugün Görüntülenme: 1056
  • Dünkü Görüntülenme: 618
  • Toplam Görüntülenme: 3654367

Hep destek, tam destek!…

26 Aralık 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
401
Hep destek, tam destek!…

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine Süper Amatör Lig takımlarından Çaycumaspor, 2019 yılı takvimlerinden bastırarak kapı kapı dolaştı ve kulübe destek olmaları için takvim satışına başladı.

Çaycumaspor Kulübü Başkanı Erkan Arslan beraberindeki kulüp yöneticileri ile birlikte 2019 yılı dolayısıyla basılan Çaycumaspor takvimlerini sırasıyla İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baş olmak üzere ilçede faaliyet gösteren, siyasi parti, STK ve esnafları ziyaret ederek takvim satışı gerçekleştirdi.

Kulüp Başkanı Arslan konuyla ilgili olarak Çaycumaspor Kulübü Facebook sayfasından yaptığı açıklamasında; “Her eve her iş yerine ÇAYCUMASPOR takvimi kampanyasına destek veren Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli’ye, Belediye Başkanımız Sayın Bülent Kantarcı’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail Baş’a, Siyasi Parti temsilcilerine, STK lara, esnaflarımıza, eski yöneticilerimize ve taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler.” şeklinde konuştu. (Spor Servisi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN